Oyunlarda cinsiyetçilik

Bu konuyu genellemem ile kadına şiddet arasında hala bir bağlantı yok. Nereden nereye bağlayacaksınız çok merak ediyorum gerçekten.
Adam Valorant'ta yaşadığı olaydan bahsetmiş, siz kadınların ilahlaştırılması ile ilgili bir paragraf doldurmuşsunuz. Abartma bu değilse ne olabilir?

Adam Valorant'ta yaşadığı olaydan bahsetmiş, siz kadınların ilahlaştırılması ile ilgili bir paragraf doldurmuşsunuz. Abartma bu değilse ne olabilir?
Adamın yaşadığı olay benim yazdığım yazıyla bağlantılı. Ben sana bunun 'kadına şiddetle' ne alakası var diye sordum. Dur hatta arakadaşın bahsettiği olayı ben sana özet geçeyim belli ki anlamamışsın. Arkadaş Valorant adlı video oyununda cinsiyetciliğe uğramış. Daha sonra gelip, bizimle paylaşmış. Bende bu konuyla doğrudan orantılı bir şekilde ülkemizde ki cinsel açlık yüzünden kadınların gereksizce her alanda sözde 'haklı' çıkmasından bahsettim. Ben sana bahsettiğim şeyin kadına şiddetle ne alakası olduğunu sordum şimdi ise abartmadan bahsediyorsun. Senin yaptığın şey durduk yere algı operasyonu yapıp duyar kasmak. Çünkü burada kadına şiddete bağlayabileceğin en ufak bir unsur yok. Bu arada yanlış anlaşılmasın kadın düşmanı falan değilim. Gönül ister ki bu tür olaylar hiç yaşanmasın ama maalesef yaşanıyor. Kadın düşmanı olmadığımı tekrardan belirtmek isterim çünkü sen muhakkak bunu da farklı bir yere çekersin.

Ses değiştiriciyle gir sen de o zaman. Alttaki tarzda insanlar da gelebilir, dikkat et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka bu işler böyle.
Kız boostlanmış bir lige.
Daha arkasını duymuyor.

Oynarken bir eli klavye de bir eli cinsel organın da, övmeler ile orgasmın tadına varıyor.
Biz de kaybediyoruz.

Adamın yaşadığı olay benim yazdığım yazıyla bağlantılı. Ben sana bunun 'kadına şiddetle' ne alakası var diye sordum. Dur hatta arakadaşın bahsettiği olayı ben sana özet geçeyim belli ki anlamamışsın. Arkadaş Valorant adlı video oyununda cinsiyetciliğe uğramış. Daha sonra gelip, bizimle paylaşmış. Bende bu konuyla doğrudan orantılı bir şekilde ülkemizde ki cinsel açlık yüzünden kadınların gereksizce her alanda sözde 'haklı' çıkmasından bahsettim. Ben sana bahsettiğim şeyin kadına şiddetle ne alakası olduğunu sordum şimdi ise abartmadan bahsediyorsun. Senin yaptığın şey durduk yere algı operasyonu yapıp duyar kasmak. Çünkü burada kadına şiddete bağlayabileceğin en ufak bir unsur yok. Bu arada yanlış anlaşılmasın kadın düşmanı falan değilim. Gönül ister ki bu tür olaylar hiç yaşanmasın ama maalesef yaşanıyor. Kadın düşmanı olmadığımı tekrardan belirtmek isterim çünkü sen muhakkak bunu da farklı bir yere çekersin.
Hayır adamın yaşadığı olayla senin bahsettiğin birbirine uzak konular, önce ilk mesajı okuyabilirsin. Adamın şikayeti kızın kendini ilah zannetmesi olsaydı abartmamış olurdun fakat takımındaki abazanların kıza davranışları olduğu için yazdıkların saçmalıktan ibaret. Eğer bunu tartışmak istiyorsan farklı bir konu açarsın ve biz de destekleriz. Bunu buraya yazarsan sadece bizi güldürürsün. Genellemeden ettiğin tek bir laf yok, sürekli kadınların haklı çıkmasından bahsediyorsun. Ben bunun diğer tarafı da olduğundan bahsedince "duyarcı" oluyorum öyle mi? Git ergenliğini başka yerde kus, burası bir teknoloji forumu.

Hayır adamın yaşadığı olayla senin bahsettiğin birbirine uzak konular
Ülkenin bu abazalarla dolu olduğunu vurguluyorum.
Bunu buraya yazarsan sadece bizi güldürürsün.
Tek 'hahaha' emojisi atanın sen olduğu tekrar hatırlatıyorum. Çoğu kişi benimle aynı düşüncede.
Git ergenliğini başka yere kus, burası bir teknoloji forumu.
Ergen olduğum kanısına nereden vardınız? Sanırım yeni moda bu olsa gerek tartışmanın altında kalınca ya 'veled' oluyoruz ya da 'ergen'

Onun dışında pek ekleyeceğim bir şey yok. Yaptığın tek şey 'abartıyorsun' demekten ibaret. Konuyu anlamak istediğin gibi anlıyorsun.

Ülkenin bu abazalarla dolu olduğunu vurguluyorum.
"Abazan", bu konuda haklısın, fakat vurguladığın tek şey kadınların kendilerini ilah olarak görmesi.
Buna neden bu takıldınız? Evet, İlah sadece bir abartmadan ibaret.
"İlah" kelimesine takılmadım, "kibir" diyelim. Haksız değilsin, ülkede bunları yücelten birçok abazan var ve bu nedenle aşırı kibirli bir kesim de var. Ama bundan bahsetmek için farklı bir konu açman gerekiyor, burada bahsetmen durumunda yanlış anlaşılması oldukça normal.
Tek 'hahaha' emojisi atanın sen olduğu tekrar hatırlatıyorum. Çoğu kişi benimle aynı düşüncede.
Tek emoji atanın ben olduğumu göz önünde bulundur, hiç kimse neden tartıştığımızı bilmiyor.
İşte tam da bu yüzden benimkilere de tek "hahaha" emojisi atan sensin. :D
Ergen olduğum kanısına nereden vardınız? Sanırım yeni moda bu olsa gerek tartışmanın altında kalınca ya 'veled' oluyoruz ya da 'ergen'
Gereksiz ve yersiz tartışma çıkarınca "ergen" olmuyorsunuz, zaten ergenliğin bir göstergesi bu. Ben normal bir şekilde fikir belirttim; sen gelmiş "duyarcı", "dur hatta ben özet geçeyim sen anlamamışsın" ifadelerini kullanıyorsun.
Bunlara bakarak yaşını tespit etmek çok da zor olmasa gerek. Tartışmada altta kalınca yapılan klasik davranışlar.
Yaptığın tek şey 'abartıyorsun' demekten ibaret.
Evet, sen de bundan bir tartışma çıkarmayı başardın, ödül verelim mi? Beğeni veya kızgın atıp geçebilirdin, inan hiç umurumda olmazdı. Fikirlerimizi belirttik, sense hakaret etmeye başladın. Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim, teşekkür ederim.

Ben normal bir şekilde fikir belirttim; sen gelmiş "duyarcı", "dur hatta ben özet geçeyim sen anlamamışsın" ifadelerini kullanıyorsun.
Bunlara bakarak yaşını tespit etmek çok da zor olmasa gerek. Tartışmada altta kalınca yapılan klasik davranışlar.
İnsanların kullandığı cümleler veya kullandıkları bir takım sözcük öbeklerinden yaş çıkarımı yapmanız bence komik olan kısım bu. Bunu nasıl yapıyorsunuz? Anlatırsanız belki bende biriyle tartışırken 'bak sen bunu dedin kesin ergensin' diye lafı koyup, bir koz oluşturabileyim. Bana soracak olursanız ergence ve komik olan tarafı şu anda yapmakta olduğunuz şey yani insanları buna göre yargılamak. İnsanları belirli kalıplara koyup, yargılamanıza bende çok güldüm.
sense hakaret etmeye başladın.
Hakaret niteliğinde gösterebileceğin bir şey var mı? Yoksa üste çıkma çabaları mı bu?

Tamamen abazan ergenlikten kaynaklanan bir durum. Valorant'ın kitlesi de malum ergen kitle olduğu için normal bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı