Çözüldü Oyunlarda DLSS açamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blackeagle03

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ekran kartım MSI 2060 Super Gaming X. Control, shadow of the Tomb Raider gibi oyunlarda dlss özelliğini açamıyorum. Acaba 1080P'de mi olmuyor diye, DSR ile tüm çözünürlüklerde denememe rağmen olmadı. Oyunlar orijinal, bütün sürücüler güncel. Windows sürümüm de 1909. yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 272
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Maalesef bu şekilde de çözemedim. Yani bu özellik RTX GPU gerektirir diyor açıklama olarak. Acaba ekran kartımı algılayamıyor mu oyun?
Bende de Aynı şekilde diyordu. Son çıkan Nvidia sürücüsünü(442.19) DDU ile silip bir önceki sürümü(441.87) yükledim çoğu sorunum düzeldi! Dener misin?
Maalesef bu şekilde de çözemedim. Yani bu özellik RTX GPU gerektirir diyor açıklama olarak. Acaba ekran kartımı algılayamıyor mu oyun?
Bende de Aynı şekilde diyordu. Son çıkan Nvidia sürücüsünü(442.19) DDU ile silip bir önceki sürümü(441.87) yükledim çoğu sorunum düzeldi! Dener misin?

Çözüm
Baya uğraşacağız anlaşılan. Peki ben bir yapmaya çalışayım. Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.
Bir önceki sürüme dönünce sorunum çözüldü çok teşekkür ederim. Acaba şimdi tekrar güncellesem yeni olana, kesin olarak bu sorunla karşılaşır mıyım tekrar?

Son düzenleme:
Baya uğraşacağız anlaşılan. Peki ben bir yapmaya çalışayım. Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

Bir önceki sürüme dönünce sorunum çözüldü çok teşekkür ederim. Acaba şimdi tekrar güncellesem yeni olana, kesin olarak bu sorunla karşılaşır mıyım tekrar?
Yeni sürüm sıkıntılı! Tavsiyem bir sonraki sürüm çıkasıya bunda kal güncelleme! Yeni çıkan bir kaç oyun dışında performans kaybın olmaz bu sürümde!

Ben 1440p kullanıcısıyım yaptım aynısını fakat düzelmedi.

Yaklaşık bir yıl geçti başka bir sorun olabilir. Ekran kartı sürücüsünü son sürüme güncelleyip tekrar dener misin? Olmazsa DDU ile ekran kartının sürücüsünü kaldırıp tekrar yükle. 1440p monitör varsa render Resolution'u 1080p yapmayı dene!

Yeni konular

Geri
Yukarı