Oyunlarda Donma ve Masaüstüne Atma Sorunu

• Konuyu başlatan chkjz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 52
  • Görüntüleme 14B

chkjz

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Oyuna girdikten sonra menüde renkler birbirine giriyor gibi oluyor ardından donup masaüstüne atıyor. Hata ya da bir kod vermiyor. Bazen hiç bir sıkıntı vermiyor. Bugün hususi format attım bilgisayara ama değişen bir şey yok. Başka oyunlarda böyle bir sıkıntı mevcut değil. Windows güncellemesi ile ilgili olduğunu söyleyen kişiler var başka forumlarda. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sayın Baltaş, bugün kartı başka bir sistemde arkadaşım denedi sorun yine aynı. Dediğiniz gibi kartta sıkıntı var. Fakat asus servisi bir türlü kabul etmiyor ve sürekli olarak sorun yok diye geri gönderiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkür ediyorum Sayın Baltaş. En kısa sürede sonucu sizinle paylaşacağım.
Dedikleri gibi sorunu USB belleğe kaydedin. Çözülmez ise ben devreye girerim.
Sn. Baltaş, asus türkiye ile görüştüm. Sonuç olarak ekran kartımın belleklerinde sıkıntı olduğuna kanaat getirmişler. Yaklaşık 20 iş günü içerisinde değişim olacağını, aksi durumda ise para yada yeni bir kart talebi oluşturulacağı söylendi. Aklıma takılan ise bellek değiştirilmiş kart ne kadar sağlıklı olur? Bana ileride sıkıntı çıkarma olasılığı nedir? Tecrübe sahibi size sormak, tatmin edici bir cevap almak dileği ile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı