Oyunlarda düşük, boğuk ve az ses gelmesi

Dariahlazatova

Decapat
Arkadaşlar, yaklaşık 5 aydır bu sorunu yaşıyorum. Ne kadar araştırırsam araştırayım doğru düzgün bir çözüm bulamadım. Müzik vs gibi işlerde sesler güzelken, oyun oynarken gerçekten az ve boğuk. Yer tespiti yapamıyorum. Bu sorunu yaşamadan önce Cloud Stinger kulaklık kullanıyordum ve gayet memnundum. Yeni kulaklıklar denedim ama sorunu çözemedim. Daha önce Alpha S, MH752, Pro X, Sennheiser Game Zero, Arctis 9, Logitech G733 kullandım ve genel olarak hepsinde sorun aynı. Son olarak G733 aldım ve onda daha da beter. Müzikte güzel evet ama oyunlarda gerçekten vasat. Uygulaması üzerinden EQ ayarı yaptım ama bir çözüm bulamadım. Çoğu ses kartlı olduğu için kendi ses sürücümle alakası yok büyük ihtimalle ama çözemedim. Anakartım Msi MAG B550 Tomahawk. Yeni ses sürücüsü yükledikten sonra eskiden olan ses daha da azaldı. Sorunun çözümü nedir? Anakartımın ses yongaları zarar görmüş olabilir mi? Ya da USB giriş portları? Garantiye göndermeli miyim? @Recep Baltaş @MisakiTaro @MF @Samotne Ciasteczka hocalarım siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı