Oyunlarda düzgün olan ISS önerisi

O zaman çevreden bilgi alın derim ISS bölgeden bölgeye fark ediyor. Ben memnun kalırım sen kalmazsın bu süreçte taahhütsüz seçenekleri değerlendirmeni tavsiye ederim. Çünkü hiçbirinden memnun kalmayabilirsin.
Sitede herkes Türk Telekom kullanıyor. Sorabileceğim kimse yok. Superonline altyapıda yok zaten olsa Telekom'u kullanmazdım. Marmara bölgesinde oturanlarla aynı pingi alırım zaten kafa kafaya.

Taş çatlasın 65 pinge düşüyor. İyice mahvettiler. Zaten rota bursa-Ankara-İstanbul yurt dışı yapıyorlar. Statik IP işe yaramaz.

Sen kullanıyor musun peki? Kullandığın bir şeyse test yapıp atarsan daha sağlıklı olur. Hemen şunu öneririm diye konuya girmeyin.

Yok hocam. Ben Türk Telekomdayım. Arkadaşımla evinde test yaptık oyunlarda falan. Ben o şekilde şu Türk Telekom illetinin taahhüdü biterse Turknet'e geçeceğim.

1638909147898.png

Arkada indirme yaptığım için hızım bu civarlarda normalde 80 Mbps alıyorum VDSL'den Şanlıurfa gibi bir doğu şehrine göre pingim gayet iyi gibi.
1638909253710.png

Bu da Frankfurt'a olan pingim normalde 61 falan indirme yapıyorum diye böyle şu anlık.

Olur da gelirse (veya hat çekerseniz vs.) kesinlikle Superonline öneriyorum - tabii bütçenize bağlı olarak.
8mbps saçma internetimde bile Fortine'da 45ms üstü görmüyorum.
Tabii diğer oyunlar derseniz;
CSGO - Maksimum 80.
LoL - Maksimum 35, sabit 27.

( 5 up göstermesinin nedeni aktif olarak +6 cihazın bağlı olmasından kaynaklı. )
1638910014763.png

@Patrixcs istediğin tracert var mı hocam yapayım?
3.120.0.0(Amazon Frankfurt)
Vie.valve.net
1.1.1.1
213.202.233.238(FACEIT Frankfurt)
185.60.112.157(Overwatch Amsterdam)
104.160.143.212(LoL TR)
104.160.143.124(LoL Frankfurt)
3.8.0.0(Amazon Londra)

Bir daha şikayet ettim hala aynı cevabı verirlerse banka kartına para yatırıp başka bir firmaya başvuracağım.
Olur da gelirse (veya hat çekerseniz vs.) Kesinlikle Superonline öneriyorum - tabii bütçenize bağlı olarak.
8Mbps saçma internetimde bile Fortnite'da 45ms üstü görmüyorum.
Tabii diğer oyunlar derseniz;
CS:GO - maksimum 80.
LoL - maksimum 35, sabit 27.

( 5 up göstermesinin nedeni aktif olarak +6 cihazın bağlı olmasından kaynaklı. )
Eki Görüntüle 1236274
Superonline fiber altyapı çekmiyor villa diye. Çekse hiç uğraşmadan başvururum. 10 yıl önce başvurduk red yedik.

Superonline fiber altyapı çekmiyor villa diye. Çekse hiç uğraşmadan başvururum. 10 yıl önce başvurduk red yedik.
Ben de villada oturuyorum ve bizde aynı problemi yaşamıştık yaklaşık 11 sene önce.
Lakin komşularınla beraber başvurursan mutlaka gelirler.
Ve mutlaka fiber mi olmalı? VDSL desteği varsa da kullanabilirsin.
Ben bu değerleri ADSL ile alıyorum.

Ben de villada oturuyorum ve bizde aynı problemi yaşamıştık yaklaşık 11 sene önce.
Lakin komşularınla beraber başvurursan mutlaka gelirler.
Ve mutlaka fiber mi olmalı? VDSL desteği varsa da kullanabilirsin.
Ben bu değerleri ADSL ile alıyorum.
Türk Telekom altyapım eve kadar fiber mutlaka fiber olmalı. Ben başvurmadım o zamanlarda arkadaşım babası başvurmuştu site adına yönetici olarak. Bakır altyapı rezalet sitede.
@Patrixcs istediğin tracert var mı hocam yapayım?
TurkNet'e baktımda amazona Bursa'da 55 ping sunuyor. O da mahvetmiş. Senin sonuçlar iyi gelirse yarın başvuracağım Comnet'e.

Yeni konular

Geri
Yukarı