ZyXEL modemde Brawl Stars ani ping artışı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam, sistem özelliklerinizi paylaşır mısınız? Nasıl paylaşacağınıza dair bilgiler internette bulunuyor.

Sistemimin bilgilerini oradan öğreniyorum.
Sonra oyunların sistem gereksinimlerini okuyup sonrasında kendi sistemimi okuyorum oynanabilir mi diye.

Ben de öyle yapıyorum sistem gereksinimlerine bakacaksın tabii ki.
Başlık yanlış girilmiş ben AIDA 64 raporundaki sorunları okuyacak birini bulmak için açtım sorunları söyledim böylece belli olacaktı başlık AIDA 64 raporu olması lazım.

Ben de öyle yapıyorum sistem gereksinimlerine bakacaksın tabii ki.

Sistem gereksinimleri kullandığımız sistemin kendisi değil.
Gereksinimden sonra sahip olduğumuz sistemi de okumamız lazım.

Dosya Gezgini'nde Bu Bilgisayar yazan yere sağ tıklayıp Özellikler deyin.
Hemen karşınıza çıkacaktır sisteminizin bilgisi.
Böyle bulunuyordu işte kolaylıkla ama unuttum program kullanmaktan.

Sistem gereksinimleri kullandığımız sistemin kendisi değil.
Gereksinimden sonra sahip olduğumuz sistemi de okumamız lazım.

Ama aslında dosya gezgini'nde bu bilgisayar yazan yere sağ tıklayıp özellikler deyin.
Hemen karşınıza çıkacaktır sisteminizin bilgisi.

Sistem gereksinimlerine bakacaksın sonra kendi sistemine bakacaksın hatta sistem gereksinimleri orada yazsa bile bilgisayarın yetse bile aslında yetmeyebilir. Benden iyi mi bileceksin kanka?

Sistem gereksinimlerine bakacaksın sonra kendi sistemine bakacaksın hatta sistem gereksinimleri orada yazsa bile bilgisayarın yetse bile aslında yetmeyebilir. Benden iyi mi bileceksin kanka?
Abi yani ben şeye şaşırdım.
Direkt normal yöntemlerle sisteme bakıp yazıp okutmak yerine daha uzun bir şey olan raporu okutmanız.

Abi yani ben şeye şaşırdım.
Direkt normal yöntemlerle sisteme bakıp yazmak yerine rapor okumak gibi daha uzun bir şeyi yaptırmanız.

Hayır abicim yanlış anladın AIDA 64 raporunda sorunlar orada ve neler yapmam gerektiğini bulmak için tasarlanmış bir program. Atıyorum ekran kartı sürücüsünü güncelle gibi ama ben okumasını bilmiyorum sistemi söylemiyorum bilerek. Anladın mı şimdi?

Hayır abicim yanlış anladın AIDA 64 raporunda sorunlar orada ve neler yapmam gerektiğini bulmak için tasarlanmış bir program. Atıyorum ekran kartı sürücüsünü güncelle gibi ama ben okumasını bilmiyorum sistemi söylemiyorum bilerek. Anladın mı şimdi?
Anladım abi.

Oyunda mermiler geç gidiyor veya bazen karakterler kesik kesik ilerliyor (laglı).Bu sorun bazen düzeliyor oyun akıcı hale geliyor ama hemen tekrar başlıyor aynı sorun.4.5 g mobil veri kullanmama rağmen düzelmedi yine aynı. Diğer kişilerde bu sorun yok nadiren vardır internetimin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. YouTuber'ların oyunları akıcı yağ gibi benim çok gecikmeli oyundan soğudum resmen. Bir de modem salonda ben odadayım ondan olabilir mi internet 5'te 4 diş çekiyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum, yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı