Oyunlarda GPU kullanımı %19 oluyor

Wokarios

Femtopat
Daha fazla  
Hangi oyunu oynarsam oynayayım ekran kartı kullanımım %12-%19 arasında kullanılıyor %90'lar hatta 100'lerde olması gerekiyor diye biliyorum driverları falan güncelledim ama hala sorun aynı ve bu sorun yeni başladı.
Hiçbir FPS sorunum yok ama kaplamalar sıkıntıya giriyor oyunlarda bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Nasıl çözebilirm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunu oynarsam oynayayım ekran kartı kullanımım %12-%19 arasında kullanılıyor %90'lar hatta 100'lerde olması gerekiyor diye biliyorum driverları falan güncelledim ama hala sorun aynı ve bu sorun yeni başladı.
Hiçbir FPS sorunum yok ama kaplamalar sıkıntıya giriyor oyunlarda bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Nasıl çözebilirm?

Sisteminizi tahmin ediyorum... Sıcaklıklar ne durumda?

Oynadığınız oyunlar işlemci bazlı olduğu için ekran kartınız az kullanılıyor olabilir.

Nasıl çözebilirm?

Öncelikle sorununuzu çözmemiz için sisteminizi belitrmeniz lazım 2.cisi hangi oyunları oynuyorsunuz.

Nasıl çözebilirm?

Oynadığınız oyun CS:GO ve Valorant tarzı bir oyunsa öyle olması normal.

Öncelikle sorununuzu çözmemiz için sisteminizi belitrmeniz lazım 2.cisi hangi oyunları oynuyorsunuz.

AMD Ryzen 5 2600
GT 1030
B450M anakart
Corsair Vengeance RGB Pro 3200 8 GB RAM

ETS Minecraft falanda oynuyorum hepsinde aynı sorun var FPS sıcaklık her şey normal sorun GPU kullanımı %12

Oynadığınız oyun CS:GO ve Valorant tarzı bir oyunsa öyle olması normal.

Hiç oynamıyorum onları genelde Bannerlord ETS 2 GTA 5 FiveM falan oynuyorum.

AMD Ryzen 5 2600.
GT 1030.
B450M anakart.
Corsair Vengeance RGB Pro 3200 8 GB RAM.

ETS Minecraft falanda oynuyorum hepsinde aynı sorun var FPS sıcaklık her şey normal sorun GPU kullanımı %12

Hiç oynamıyorum onları genelde Bannerlord ETS 2 GTA 5 FiveM falan oynuyorum.

O ekran kartını o CPU besler temiz bir kurulum yapmanızı öneririm hocam ayrıca Windows 7 Ultimate kurmanız sisteminiz açısından daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı