Oyunlarda GTX 1660 SUPER kullanılmıyor

AKC123

Hectopat
RAM
2 farklı RAM kullanıyorum. GSKILL 8 GB ve HyperX Fury 8 GB
SSD veya HDD modeli
WD Blue
Ekran kartı
GTX 1660 Super
Anakart
H110M Pro
İşlemci
i5 6600K
Bilgisayarımda harici ekran kartı kullanımı 0. En fazla 8-9 seviyelerine çıkıyor oyun oynarken ve yeteri kadar FPS alamıyorum. Bütün sürücülerim ve NVIDIA ayarlarım en iyi performansı verecek şekilde ayarlı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    416,3 KB · Görüntüleme: 38
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    422,1 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA Denetim Masası'ndan bakabilir misin hangi grafik birimini kullanıyorsun diye? Görüntü kablosu anakarta mı takılı yoksa ekran kartına mı?

NVIDIA Denetim Masası'ndan bakabilir misin hangi grafik birimini kullanıyorsun diye? Görüntü kablosu anakarta mı takılı yoksa ekran kartına mı?

Monitöre bağlı görüntü kablosu ekran kartına bağlı. NVIDIA Denetim Masası'ndan bakabilir misin hangi grafik birimini kullanıyorsun diye bunu anlamadım
MSI Afterburner ile oyun içinden değer atmalısınız. Alt+Tab yapıp attığınız değerler, hiçbir şeyi göstermez.

Fark etmiyor grafiklerde yükselişler azalışlar gözüküyor hiçbir hareket yok grafiklerde

NVIDIA denetim masasına gelip hangi şeyin nasıl kullanılması gerektiğini ayarlayabilirsin fakat buna ek olarak: Ayarlar>Monitör>Grafik Ayarlarından da ayarlayabilirsin.

Monitöre bağlı görüntü kablosu ekran kartına bağlı. NVIDIA Denetim Masası'ndan bakabilir misin hangi grafik birimini kullanıyorsun diye bunu anlamadım.

Masaüstüne sağ tık yapıp bakar mısın NVIDIA Denetim Masası'na? Orada "3D ayarları yönet" diye bir seçenek olması lazım.

NVIDIA denetim masasında, yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi seçeneği seçili mi?
evet
Masaüstüne sağ tık yapıp bakar mısın NVIDIA Denetim Masası'na? Orada "3D ayarları yönet" diye bir seçenek olması lazım.
nvidia denetim masası var sadece
Evet

NVIDIA Denetim Masası var sadece

3 D ayarları diyorsan kendi ekran kartım seçili ortadaki ayarlarda

Evet.

NVIDIA Denetim Masası var sadece.

3 D ayarları diyorsan kendi ekran kartım seçili ortadaki ayarlarda.

Eh, o halde oyuna girdiğinde ekran kartı kullanımının zaten artması lazım. MSI Afterburner ile oyunda iken takip yap, kullanım değerlerine bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı