Oyunlarda GTX 1660 SUPER kullanılmıyor

AKC123

Hectopat
RAM
2 farklı RAM kullanıyorum. GSKILL 8 GB ve HyperX Fury 8 GB
SSD veya HDD modeli
WD Blue
Ekran kartı
GTX 1660 Super
Anakart
H110M Pro
İşlemci
i5 6600K
Bilgisayarımda harici ekran kartı kullanımı 0. En fazla 8-9 seviyelerine çıkıyor oyun oynarken ve yeteri kadar FPS alamıyorum. Bütün sürücülerim ve NVIDIA ayarlarım en iyi performansı verecek şekilde ayarlı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    416,3 KB · Görüntüleme: 38
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    422,1 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
@AKC123

6600K'nın performansına baktım, tekli çekirdek performansı daha kötü yeni nesil işlemcilere göre ancak kesinlikle 70-80'lik gibi görünmüyor.

Bu durum en baştan beri devam ediyor mu? Yoksa yeni yeni mi olmaya b

Yeni olmaya başladı sanırsam 3 4 aydır oyun vs oynamadım dikkatimi çekmedi ama Cyberpunk gibi bir oyunu orta ve ortanın bir tık üstünde rahat bir şekilde oynayabiliyordum hemen hemen ilk çıktı zaman oyun o kadar optimizasyon sorunu içinde oynuyordum benchmark ınıda izledim işlemci ile ekran kartının almam gerekenden çok daha az değerler alıyorum

Yeni olmaya başladı sanırsam 3 4 aydır oyun vs oynamadım dikkatimi çekmedi ama Cyberpunk gibi bir oyunu orta ve ortanın bir tık üstünde rahat bir şekilde oynayabiliyordum hemen hemen ilk çıktı zaman oyun.

En başta Valorant'ın güncelleme kaynaklı bir sorun çıkardığını söylemiştim, o güncelleme hala düzeltilemedi ise olası olabilir bu durum. Yeni yeni olmaya başlaması da güncelleme kaynaklı olabileceğini gösteriyor.

O da olabilir ama Witcher da da takılmalar yaşıyorum bildiğin takılıyor.

O ayarlardan sebep olabilir.

Bir şey dikkatimi çekti, RAM'ler çift kanal olmayabilir çipler ve değerler farklı ise. Bu da performansa yansır.

Yeni konular

Geri
Yukarı