Oyunlarda harita yüklenmiyor

Aquver

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 120 GB SSD ve 500 GB HDD var. Gittim HDD de harita yüklenmiyordu. Ben de SSD'ye kurdum ama hala yüklenmiyor. Sorun nedir?

(PUBG Mobile)

Son düzenleyen: Moderatör:
1617824543221.png

Sizde bu böyle olabilir sanallaştırmayı açın oyunda FPS artışı ve harita gibi sorunlar çözülebilir bunu açmak için BIOS'a girmeniz lazım internetteki videolardan sanallaştırmayı nasıl açacağınızı bulun.

Tam sisteminizi konuya ekleyin. BIOS'tan Intel virtualization Technology açık mı?
Sistemim şu intel pnetium 290 hz 2çekirdek. 4x4 1333 ddr3 ram. rx460.120 gb ssd.500 gb hdd
Tam olarak sorun nedir ? Hiçmi gelmiyor yoksa belirli bir süre sonra mı?
Nasıl desem uçaktan atlıyorum ya sonra evlere indiğimde evler yerler yüklenmemiş oluyor bi anda sonra yavaş yavaş iniyor sonra fpslerim 10 a kadar düşüyor
Tam olarak sorun nedir ? Hiçmi gelmiyor yoksa belirli bir süre sonra mı?
Nasıl desem uçaktan atlıyorum ya sonra evlere indiğimde evler yerler yüklenmemiş oluyor bi anda sonra yavaş yavaş iniyor sonra fpslerim 10 a kadar düşüyor
Eki Görüntüle 962996

Sizde bu böyle olabilir sanallaştırmayı açın oyunda FPS artışı ve harita gibi sorunlar çözülebilir bunu açmak için BIOS'a girmeniz lazım internetteki videolardan sanallaştırmayı nasıl açacağınızı bulun.
Sanallaştırma anakartı yakarmı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı