Oyunlarda hile kullananlar hakkında düşünceniz nedir?

Gerçek olmayan dediğin bir şey değil basbayağı ben gerçeğim diğerleri de gerçek. Oyunun gerçek olup olmaması önemli değil bize karşı yapılan haksızlık önemli.
Sanırım siz de "oyun yhaa bir şey olmaz altı üstü bir oyun diyen tayfadansınız."
Knk o kel584 bir akrep.
Tehlikeli adamdır yani.

Gerçek olmayan dediğin bir şey değil basbayağı ben gerçeğim diğerleri de gerçek. Oyunun gerçek olup olmaması önemli değil bize karşı yapılan haksızlık önemli.
Sanırım siz de "oyun yhaa bir şey olmaz altı üstü bir oyun diyen tayfadansınız."

"Milleti öldürme hilesi yapmak yerine herkese beleş 999999 para verebilir, beleş item verebilir, beleş XP verebilir, beleş puan verebilirdi" buradaki çoğu şeyler ya serverside bir erişimle, veya çok kötü oyunlarda yapılabilir. Gerçekten hilecilik hakkında bir şey biliyormusun? Bilmiyorsan konuşmamanı öneririm.
Ama benim dediğim sizinkiyle biraz çelişkili.
Siz insanların oyunda haklarını yemeye ya da yedirmeye fırsat arıyorsunuz, ben milleti öldürmek değil eğlendirmek için açan birisi yok diyorum

Akrep kadar tehlikelisiniz ya benim lafım üzerinden millete zorbalık yapmaya çalışıyorsunuz.
Bir hileci tarafından öldürülmek hemen hemen herkesin psikolojisini alt-üst eder.

Milleti öldürme hilesi yapmak yerine herkese beleş 999999 para verebilir, beleş item verebilir, beleş XP verebilir, beleş puan verebilirdi" buradaki çoğu şeyler ya serverside bir erişimle, veya çok kötü oyunlarda yapılabilir. Gerçekten hilecilik hakkında bir şey biliyormusun? Bilmiyorsan konuşmamanı öneririm
Hayır, zaten çoğu oyunda yapılan şeyler hileye karşıyım rekabetçi oynarken karşıdakine haksız üstünlük sağlıyorsan hilesindir. Yok Aimbot WallJump Walltray. Bunlar ile cidden sen mi oynuyorsun yoksa o bot mu? Oyunların içine ettiniz yeter. Ben konu sahibini savunmuyorum hiçbir şekilde hile açılmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı