Oyunlarda İşlemci Hızının Önemi!

Daha fazla  
Call Of Duty 4 Modern Warfare oynamak istiyorum ama ''Can You Run It'' sitesine baktığım zaman yanlızca işlemci hızının yetersiz olduğu söyleniyor ama geriye kalan her şey yeterli. Sizce oyunu düşük ayarlarda olsa bile oynayabilir miyim? (Bilgisayarım çok eski ve kötü.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla ama asla Can You Run It sitesine güvenmeyin eskiden bilgisayarımın kaldırmadığını söylediği oyunlarda bilgisayarım çok rahat bir şekilde oynatıyordu. İşlemçi hızının pek bir önemi yok önemli olan mimarisidir. Tabi çok düşük hız olmama şartıyla:):)

İşlemci hızına bakarak bir oyunu açar mı açmaz mı diye kontrol edilmez. Hele bir siteden bakarsan. Sistemini yaz sen, biz sana söyleriz yetip yetmediğini.
Apu bir laptop kullanıyorum tabiki bu yaz değiştiricem ama şuan bunu kullanıyorum
AMD E-1 1200 APU With AMD HD Graphics (AMD Radeon HD 7310 Graphics) 2 CPU 1.4 GHZ
4 GB Ram
Böyle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı