Oyunlarda izahı olmayan fiyat artışları

Oyuna yine para ver ama makul meblalar .. Bazı firmaların AAA bir oyunu için 1K'da versen 10K'da versen adam Türkçe çıkartmıyor. Yapay zeka destekli Tr çeviri yapanlar çoğalmaya başladı , indir korsanını yap yamanı oyna geç. Fazla kasmaya gerek yok.
Şu konuda etiklikle ilgili konuşanların hepsinin tuzu kuru şu anda. 100 liradan RDR2 almış adam 2 sene sonra istediği oyun için 2500 lira istenince korsan indirmesini bilen tiplerden.
Kalesi senlik bir durum yok dostum. Korsancıların olmadığı konu bu. Başka bir şey tartışıyoruz burada.

Benim tavsiyem Türkçe olmayan hiç hir oyunu almamanız. Aklima gelen seri CoD, hiçbirinde TR yok adamlar her fırsatta zam yapıyor almayın hocam almayın.

Umarım bu konu ilk defa oy kullanacak kardeşlerimiz için ufak bir tutorial olmuştur. Bu yaşadığımız sorunların-sıkıntıların oyun firmaları veya steam tarafından yapılmadıklarını anlamışlardır.

Bazı konularda aynı fikre sahip olmamıza rağmen diskile atman. Sen mi okuduğunu anlamadın yoksa ben mi düzgün yazamadım bilmiyorum da fazla takılma böyle :d
Yanlis ifadeyi atmisim. Duzelttim simdi.
Benim tavsiyem Türkçe olmayan hiç hir oyunu almamanız. Aklima gelen seri CoD, hiçbirinde TR yok adamlar her fırsatta zam yapıyor almayın hocam almayın.
Zaten almiyorlar dostum. 🙂

Kimsenin bu ulkenin halkina dusmanlik yaptigi yok. Bos triplere girmeyin. Turk oyuncularin %90'i rekabetci oyunlar disinda baska oyun oynamamislar, kalan kesim de donuna kadar korsan kullaniyor. Malesef cok az insanimiz cikan oyunlari orijinal oynuyor. Firmalar para icin kirk takla atiyor. Eger gercekten piyasasi olsa koyarlar o dil destegini. Ornek R6.

Geri
Yukarı