Oyunlarda karanlık sahneler görünmüyor

phantomreis

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, çoğu oyunda parlaklık ayarını maksimuma çekmeme rağmen oyunlarda gece olduğu zaman önümü göremiyorum. Örneğin Ark oyununda arkadaşlarla birlikte girdiğimiz zaman onlar rahatlıkla önünü görüp meşale yakmadan dolaşırken ben meşale yakmama rağmen ekran karanlık kalıyor.
Bu arada laptop kullanıyorum ve ekran parlaklığı (FN+F5 ) Full'de.

Merhaba, çoğu oyunda parlaklık ayarını maksimuma çekmeme rağmen oyunlarda gece olduğu zaman önümü göremiyorum. Örneğin Ark oyununda arkadaşlarla birlikte girdiğimiz zaman onlar rahatlıkla önünü görüp meşale yakmadan dolaşırken ben meşale yakmama rağmen ekran karanlık kalıyor.

Ekran kartsız (dahili GPU) oynuyorsanız normaldir. Oyunların belli parlaklıkları dahili GPU'lara göre daha düşük oluyor.

IPS ekran olduğunu tahmin ediyorum ve onun içindir büyük ihtimalle. Arkadaşım da aynı durumdan muzdarip. Çok canlı çok güzel ancak böyle dez avantajları oluyor işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı