Oyunlarda kastırmayan antivirüs önerisi

Walter White1

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum bunun hakkında tonla konu açılmıştır fakat gene de sormak istedim. Geçenlerde hem Minecraft hem de Origin hesabım çalındı. Ve hala Minecraft hesabımı kurtarabilmiş değilim. Avast antivirüsü kullanıyordum. Yaklaşık 1.5 senedir doğru düzgün kapatmamıştım bile. Fakat anladım ki pek de başarılı değilmiş. Keylogger tarzı bir virüsü sızdırmış. Yabi kısacası sizden hem anlık koruması olan, hem güvenilir hem de oyunlar için hafif bir antivirüs önerileriniz var mıdır?

Avast'ı bende yıllarca kullandım hiçbir hesabıma en ufak bir zarar gelmedi. Bu tür şeyler genelde kullanıcı hatasından dolayı oluyor. Sorunun cevabı ise Kaspersky Security Cloud Free. Şu an için bedava olarak benim bildiğim daha hafif bir anti virüs yok.

Gelişmemiş bir yazılım elbette koruması var ama bir yere kadar. Av kıyaslamalarına alınmıyor bile webroot.

Hmm gelişmemiş olduğu düşüncesine katılmıyorum kendi düşünceme göre, av kıyaslamalarında alınması mı gerekiyor bir antivirüsün gelişmiş olması için ondan da emin değilim ama arkadaşımız hafif bir antivirüs deyince aklıma webroot geldi onu yazdım bu kadar 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı