Oyunlarda klavye takılıyor

Marduk

Hectopat
Yeni sistem topladım. Klavyem normalde sorunsuz çalışırken oyunlara girince takılıyor, laglanıyor. Ryzen işlemcilerde olan bir sorun olduğunu duydum. Windows 10 ile ilgili olduğunu duydum ama çözüm bulamadım, yardımcı olabilir misiniz? Mouse kulaklık gibi diğer USB'ler takılmıyor, sadece klavye ve sadece oyunlarda takılıyor.

Sisteminiz nedir?
konu sahibinin sistemini tahmin ediyorum.png

Son düzenleme:
Yeni sistem topladım. Klavyem normalde sorunsuz çalışırken oyunlara girince takılıyor, laglanıyor. Ryzen işlemcilerde olan bir sorun olduğunu duydum. Windows 10 ile ilgili olduğunu duydum ama çözüm bulamadım, yardımcı olabilir misiniz? Mouse kulaklık gibi diğer USB'ler takılmıyor, sadece klavye ve sadece oyunlarda takılıyor.
Benim pc çöp olduğu için klavye iyi grafiklerde takılıyordu.Bende grafiği düşürdüm takılma bitti.

Arkadaşlar sistemden önce sıkıntı klavye ve klavye modelini yazar mısın ? Çünkü bazı özellikle gaming klavye türlerinde bir tuşa basılı tuttuğunuzda o tuşu ard arda basıyormuşsunuz gibi algılıyor, birnevi makro özelliği. Eğer ki sende de böyle bir durum var ise ki bu oyun içerisinde karakter W tuşuna basılı tutuğunuzda bir adım atıp durup tekrar olarak buga girmiş gibi yürüyor ise kullanım klavuzuna bir göz at derim. (Fn+Q)

HD Tune: NVMe SanDisk Ultra 3D benchmark transfer Rate minimum: 355.0 MB/sec transfer Rate maximum: 1708.2 MB/sec transfer Rate average: 1268.5 MB/sec Access time: 0.1 ms burst Rate: 385.4 MB/sec CPU usage: 3.0%
SS atması lazım. Bu testlerden çok anlamıyorum, birde bad sector taraması yapsın.

Geri
Yukarı