Oyunlarda mavi ekran hatası

neithh

Decapat
Daha fazla  
Rahat rahat asla oyun oynayamadım günlük olarak 3 4 tane yiyorum mesela Witcher 3, Sea of Thieves, ETS 2 falan oynanmıyor mavi ekran yiyorum RDR 2 de ise 6 saat oynasam bile 0 hata alıyorum hiç sıkıntı çıkmıyor sorunu anlamıyorum

Sistem.
- i3 10100F. İşlemci.
- GTX1650 ekran kartı.
- 16 GB RAM.
- BIOS H410M-H anakart.

Minidump dosyası = link

@LSD

Son düzenleme:
Chipset sürücünüzü güncelleyin ve Malwarebytes ile tam tarama gerçekleştirin.

Açıkçası dökümlerden net bir şey çıkartamadım. Diğer arkadaşlar da bakarsa iyi olur. İşlemci ile ilgili bir durum gibi gözüküyor.

Açıkçası dökümlerden net bir şey çıkartamadım. Diğer arkadaşlar da bakarsa iyi olur. İşlemci ile ilgili bir durum gibi gözüküyor.
tamamdır deniyorum

hocam chipset driverı buldum ama daha yeni bi sürüm olduğunu düşürmek mi istiyorsunuz diye soruyor

Son düzenleme:
Şu bağlantıdaki araç ve rehber yardımcı olabilir.

Şu bağlantıdaki araç ve rehber yardımcı olabilir.
dediklerinizi yaptım sağ olun bakalım ne olacak

@LSD hocam şimdide böyle bi hata aldım minidump yazılımsal mı donanımsal mı acaba

Son düzenleme:
NVIDIA Ekran Kartı sürücüsü çökmüş bu sefer.
DDU ile sürücüsünü temizleyip, en son WHQL sürümü kurun.

Bir şey sormak istiyorum. PS/2 portuna bağlı bir klavye veya mouse var mı? Varsa çıkartın.

Son olarak virüs taramasını gerçekleştirdiniz mi?

NVIDIA Ekran Kartı sürücüsü çökmüş bu sefer.
DDU ile sürücüsünü temizleyip, en son WHQL sürümü kurun.

Bir şey sormak istiyorum. PS/2 portuna bağlı bir klavye veya mouse var mı? Varsa çıkartın.

Son olarak virüs taramasını gerçekleştirdiniz mi?
virüs taraması yaptım hocam temizlendi malwarebytes ile ayrıca ps/2 portuna bağlı klavye mouse yok

Yeni konular

Geri
Yukarı