Çözüldü Oyunlarda mouse çevirince ekran bulanıklaşıyor

• Konuyu başlatan Exsa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
CS:GO'da hareket bulanıklığı, Valorant'ta ise bozulma ayarı olması lazım. İkisini de kapatın.

Çok teşekkürler oldu.

CS:GO'da hareket bulanıklığı, Valorant'ta ise bozulma ayarı olması lazım. İkisini de kapatın.

Bir sorum daha olacak Valorant'da şu an da FPS sıkıntım yok oyun takılmıyor ama ölünce arkadaş kamerasına geçince takılıyor oyun. Bu benim sorunum mu izlediğim arkadaşın mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorum daha olacak valorant da şuan da FPS sıkıntım yok oyun takılmıyor ama ölünce arkadaş kamerasına geçince takılıyor oyun.Bu benim sorunum mu izlediğim arkadaşın mi?
Sorun sizdedir hocam.

Ne sorunu hocam?
Yani ne olduğunu sisteminizi bilmeden söyleyemem. Eğer iyi bir sisteminiz varsa oyun içinde FPS'in yüksek olup izleyici modunda düşük olmasını ilk kez duyuyorum.

Ben oynarken sıkıntı yok kameraya geçince takılıyor bu arkadaşın sorun yaşadığını göstermez mi?
Kamera mı takılıyor oyun mu? Oyunsa sizden kaynaklıdır fakat hep aynı kişiyi izlemiyorsunuzdur herhalde.

Yani ne olduğunu sisteminizi bilmeden söyleyemem. Eğer iyi bir sisteminiz varsa oyun içinde FPS'in yüksek olup izleyici modunda düşük olmasını ilk kez duyuyorum.

66500XT, 12400F var.

Kamera mı takılıyor oyun mu? Oyunsa sizden kaynaklıdır fakat hep aynı kişiyi izlemiyorsunuzdur herhalde.

Hocam takılmışlık hissi var ama ben oynarken yok. Garip.

66500XT, 12400F var.

6650XT.

Yeni konular

Geri
Yukarı