Oyunlarda nasıl FPS arttırılabilir?

Benim de sistem özelliklerin Windows 10 için yetersizdi. Windows 8.1'in en üst sürümü olan Enterprise'ı kurdum, güncellemeleri yaptım, uçuyorum. Sana da öneririm.
Merhaba üstat Windows 7'ye geçme şansın varsa geç aga bekleme o işlemci ile tost zor yaparsın ama neyse sen Windows 7 geç performansa bak.
Windows 7'nin desteği kesildi. Hem 8.1 daha stabil çalışıyor.

Benim de sistem özelliklerin Windows 10 için yetersizdi. Windows 8.1'in en üst sürümü olan Enterprise'ı kurdum, güncellemeleri yaptım, uçuyorum. Sana da öneririm.

Windows 7'nin desteği kesildi. Hem 8.1 daha stabil çalışıyor.

Desteğinin kesilmesi Windows 7'nin 8.1'den daha hızlı ve daha iyi olduğunu değiştirmez.

Windows 8.1, Windows 7'den daha hafif ve daha hızlı. İkisini de kullandım. Windows XP'den Windows 10'a kadar bütün işletim sistemlerini kullanmış biri olarak söylüyorum.

Win 8.1 kullanmadan en iyisi Win7 diyenlerden bıktım. Windows 8.1 den daha stabil ve hızlı Windows sürümü yoktur. (Gidip Windows XP falan deme klavyeni kırarım)

Win 8.1 kullanmadan en iyisi Windows 7 diyenlerden bıktım. Windows 8.1'den daha stabil ve hızlı Windows sürümü yoktur. (Gidip Windows XP falan deme klavyeni kırarım)

Vallahi bende 1 hafta öncesine kadar o kesimdendim ama 8.1 geçince ilginç bir şekilde hızladı PC daha az RAM kullanmaya başladı hatta korkup konu bile açmıştım ters giden bir şey mi var diye :)

Çok güldüm agalar Windows 7 RAM tüketebilir ama mesela MTA'da ben şu an 30 FPS sabit alıyorum eğer ben Windows 7'ye geçersem 50 60 FPS alacağım doğru değil mi?

Geri
Yukarı