Oyunlarda Olmasını İstemediğiniz, Sevmediğiniz Şeyler

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Merhaba dostlarım, herkesin oyunlarda görmekten bıktığı klişeler vardır. Konunun amacı oyunlarda olmasını istemediğiniz, sevmediğiniz o klişelerin neler olduğunu yazmanız.

Tek başımıza eğitimli yüzlerce askeri öldürmek. Ben cidden bıktım bu tarzdan. Oyunun verdiği 10 görevin illa ki 1 tanesi bir üsse, gizli bir yere sessizce sızmaktır. Tamam hadi o kadar yüzlerce eğitimli askerin arasından arkadaşlarını 3 metre yanında öldüre öldüre ilerlemeyi başardın, yapay zeka çöptür vs. ama nasıl olur da bir çatışma çıkartıp o yüzlerce askerin hepsini temizlersin? :) Temizlersin, destek ekip gelir onları da temizlersin.

Eminim sizlerinde bu tarz bıktığı şeyler vardır.

Kanser eden ve anancı veledlerin ve takım arkadaşlarının olmadığı bir dünya istiyorum🤣
Orası ulaşılmazlığın son seviyesi :D Anancı veledler Minecraft ile %50 arttı, Wolfteam ile %75 en son CS:GO ile %100 artarak kanser seviyesi artık görünmeyecek durumda.

Orası ulaşılmazlığın son seviyesi :D Anancı veledler Minecraft ile %50 arttı, Wolfteam ile %75 en son CS:GO ile %100 artarak kanser seviyesi artık görünmeyecek durumda.
Asıl yuvalandıkları yer LoL bunların:) Adam daha seçim ekranında başlıyor küfürlere:)

Asıl yuvalandıkları yer LoL bunların:) Adam daha seçim ekranında başlıyor küfürlere:)
Hahahah, yahu nasıl onu unutmuşum. Geçen yıl tanıştığım bir arkadaşım vardı. Tanıştığım arkadaş LoL'den başka oyun oynamazdı. Bir ara LoL'ü falan gösterdi bana, adam kendi hatası ile öldüğü halde bile karşı takıma anne, baba, hala, teyze ne tür aile bireyi varsa sövmeye başladı. O günden beri LoL ile ilgili video bile izlemem. LoL oynayıp da sövmüyorum diyen kimse yoktur.
Lag, yükleme ekranı, toksikler.
Dedikleriniz tek bir şeyi işaret ediyor = UBISOFT

Hahahah, yahu nasıl onu unutmuşum. Geçen yıl tanıştığım bir arkadaşım vardı. Tanıştığım arkadaş LoL'den başka oyun oynamazdı. Bir ara LoL'ü falan gösterdi bana, adam kendi hatası ile öldüğü halde bile karşı takıma anne, baba, hala, teyze ne tür aile bireyi varsa sövmeye başladı. O günden beri LoL ile ilgili video bile izlemem. LoL oynayıp da sövmüyorum diyen kimse yoktur.
İşte ben. LoL'ü bıraktım bu yüzden:) İlk zamanlarında çok oynardık ama şu haliyle kalsın istemez:)

Demek ana üssü bulduk. Tamamdır kaptan, baskın basanındır. 🤣 Sen Tecnam P-92: ile hava bombardımanını başlat. 🤣 Ben kara harekatını düzenlerim. 😅

Şaka bir yana oyunlar da kaliteyi ve seviyeyi düşürebilecek hiç bir şeyi (Veledleri 🤣) görmek istemezdim.
Kendini bilen kardeşlerimize sözümüz yok.

Geri
Yukarı