Oyunlarda Save kaybı anınız var mı?

goktugtavuk54

Picopat
Katılım
11 Mart 2021
Mesajlar
201
Çözümler
3
Yer
Sonsuz boşlukta herhangi bir yerde
Merhaba. Bugün en çok sevdiğim şey oldu bir oyunda 15 saat ilerleyip tam sanki sizi beklemiş gibi tam Save noktasında elektriklerin gitmesi ve oyundan soğumanız ve bu oyun efsane ise üzülüp, niye ya niye simdi gitti diye kendinize söylenmeniz. Ve bu bana Assassin's Creed 2'de oldu ne güzel akıyorduk simdi oyunu oynayasım gelmiyor artık. Size de oldu mu böyle bir şey çünkü ben bir oyuna tekrar başlamaktan nefret ediyorum aynı şeyi Deus Ex human Revelotion'da da yasandım bir karakteri öldürmem sonuncu oyunum kitlenmişti ama daha 4'üncü saateydim şimdi ise 15 saat bu yüzden kızgınım. Niye ya niye?

Sizin de böyle bir anınız var mı? Varsa yazın.
 

KenLix

Decapat
Katılım
15 Ekim 2019
Mesajlar
179
Çözümler
2
Oyunun yaklaşık %60'ını bitirmiştim fakat oyun biraz zorlaşmaya başlamıştı, bende Cheat Engine ile hile yaptım fakat oyun yapımcılarının koyduğu bir engelden dolayı oyun aniden çok büyük bir çıkmaza girdi ayrıca hile yapmadan önceki Save dosyasıda silinmişti. Çözümü internetten indirdiğim Save dosyasında buldum. (Oyun adı Vampyr.)
 
KS
KS
goktugtavuk54

goktugtavuk54

Picopat
Katılım
11 Mart 2021
Mesajlar
201
Çözümler
3
Yer
Sonsuz boşlukta herhangi bir yerde
Oyunun yaklaşık %60'ını bitirmiştim fakat oyun biraz zorlaşmaya başlamıştı, bende Cheat Engine ile hile yaptım fakat oyun yapımcılarının koyduğu bir engelden dolayı oyun aniden çok büyük bir çıkmaza girdi ayrıca hile yapmadan önceki Save dosyasıda silinmişti. Çözümü internetten indirdiğim Save dosyasında buldum. (oyun adı vampyr.)

Hakikaten aslında bende bu çözümü deniyebilirim gibi. Bende yüzde yüzde 80'ni falan bitirdim oyunun.
 

waxon

Decipat
Katılım
4 Kasım 2020
Mesajlar
1.064
Çözümler
7
GTA:SA'da nerdeyse 1 günümü geçirip görevlerin %90'ı tamamladım ve Save almayı unuttum. Çok üzülmüştüm.:(
 

Yeni konular

Yukarı