Oyunlarda sıçradığınız/korktuğunuz oluyor mu?

Biraz saçma olacak ama Minecraft oynarken ve madendeyken kazmanın aniden kırılması irkiltiyor. 40 saat taş kazdığım için taş kırılma sesine alışmışım, bir anda eşya kırılma sesi gelince insanı sıçratıyor.

Biraz saçma olacak ama Minecraft oynarken ve madendeyken kazmanın aniden kırılması irkiltiyor. 40 saat taş kazdığım için taş kırılma sesine alışmışım, bir anda eşya kırılma sesi gelince insanı sıçratıyor.

Ne saçması, canına bakmadığımda ben öyle korkuyorum ki bilgisayarı kapatıyorum.

Korkma değil ama Portal 1'de GlaDOS'un bi' an bozulduğu zaman irkilmiştim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alien: Isolation'da Alien'ın Vent'e girdiğini sanıp noisemaker attığımda direkt inip üstüme atlaması. Titredim lan.

Arkadaşlar, oyunlarda hiç korkudan sıçradınız mı? Az önce başıma geldi de, bayağı etkisinde kaldım. Sakin sakin GTA V oynuyordum, helikopterle zeplinin üzerine iniş yapmaya çalışıyordum. Başardım ve helikopterden indim. Zepline 3-5 kere ateş ettim, patlamadı. Ben de geçen helikopterlere ateş etmeye başladım, sağa sola sıkarken zepline de geliyordu bazen mermiler. İşte böyle sakin sakin takılırken zeplin bir patladı tabiri caizse olduğum yerde sıçradım. Oyunun lanet sesi de en yüksekteymiş. GTA V oynarken korkacağım aklıma gelmezdi, kalbim çarpıyor hala 🙄

Ses çok etkiliyor. Çoğu zaman görselden değil de sesten sıçradım fakat Visage'da hiç ses olmadan sadece kapının eşiğinden sana bakan yaşlı teyzeyi gördüğümde fareyi fırlatmıştım.

Geri
Yukarı