Oyunlarda sol tarafta yeşil nokta

berkerew

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul/Cekmekoy
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem Özellikleri: AMD Ryzen 5600X, XFX AMD Radeon RX 5700 XT 8 GB RAW II Ultra, Corsair RGB Pro 2x8 3200 MHz, Corsair VS650 +80 PSU, B450M DS3H V2, Xigmatek Aurora 120mm Sıvı Sogutucu
Meslek
Grafiker
Merhaba arkadaşlar dün itibari ile ne kadar çok istemesem de RX 570'de ki DX 12 desteği yüzünden Windows 7'den Windows 10 geçme kararı aldım. Bu işlem sonrasında her oyuna girdiğimde (fark etmiyor hangi oyun olduğu) sol üst tarafta yeşil noktalar var bunları nasıl kapatacagız ya da bunlar nedir, ne işe yarar, bilgilendirir misiniz? Ayrıca Windows 7'de Apex Legends'de bir sorun yokken Windows 10'da Apex Legends'da ekranda titreme sorunu var.
Not: O yeşil nokta mouse hareket ettirince 4'e kadar çıkıp ekran titretiyor?

BU NE AMK.png

BU NE AMK.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende RX 5700 XT var aynı sorun bende de var boostda kapalı ve sadece GTA 5 te oluyor
Bende sadece GTA 5'de oluyor, boost kapalı ne yapmam lazım?
Bende RX 5700 XT var aynı sorun bende de var boostda kapalı ve sadece GTA 5 te oluyor
sorunu çözdüm, bende Radeon Software 20.10.1 sürümü var fabrika ayarlarına döndürünce düzeldi.

Son düzenleme:
Merhaba,

6900XT var ben de hiçbir oyunda sorun olmuyor. Sadece Valorant'ta atılan fotodaki gibi sol tarafta yeşil nokta var ve arada oyun blurlaşıyor. Başka hiçbir oyunda yaşamadım sorun sadece Valorant'ta var.

Yeni konular

Geri
Yukarı