Oyunlarda sürekli gecikme oluyor

Evet kapalı, normal, ve expert modu var reis. Kapalı yapınca fare döndürürken her şey birbirine giriyor acık yapında mouse hızlanıyor tepki olara bu sefer de sağa sola dönüşlerde gözüm seçemiyor hiçbir şeyi.

5600X işlemci, ekran kartı 1050 Ti şu anlık idare ediyorum ama FPS yüksek hep. 1060 da kullandım 2 ay kadar

NVIDIA Denetim Masası'ndan G-SYNC gibi bir şey açık kalmış olmasın?

1634898988766.png

Monitör teknolojisini sabit yenileme hızı yapıp girsene CS'ye bir de.

Eki Görüntüle 1195206

Monitör teknolojisini sabit yenileme hızı yapıp girsene CS'ye

Eki Görüntüle 1195206

Monitör teknolojisini sabit yenileme hızı yapıp girsene CS'ye bir de.
Freesync kapalı, ben de monitör kontrolünde iki seçenek var, tercih edilen en yüksek yenileme hızı(önerilen), ve uygulama kontrolünde diye. İkisini de denedim. Ama program ayarlarına oyun ekleyince bu şekilde sabit yenileme hızı olarak cıkıyorsa bilmiyorum denerim

Evet kapalı, normal, ve expert modu var reis. Kapalı yapınca fare döndürürken her şey birbirine giriyor acık yapında mouse hızlanıyor tepki olara bu sefer de sağa sola dönüşlerde gözüm seçemiyor hiçbir şeyi.

5600X işlemci, ekran kartı 1050 Ti şu anlık idare ediyorum ama FPS yüksek hep. 1060 da kullandım 2 ay kadar.

geçikme acer.png

Sende bu var mı dostum son derece geçikme diye bir şey var onu açtığında düzelmeler olması gerek senin modelde varsa tabii?

Eki Görüntüle 1195216

Sende bu var mı dostum son derece geçikme diye bir şey var onu açtığında düzelmeler olması gerek senin modelde varsa tabii?
Ben de VEB ayarı kapalı, normal, expert olarak var ama normal ve expert ayarları ekran parlaklığı düşürüyor kademe kademe. Bir de tepkime süresi adı altında bir ayar var reis yine kapalı, normal, expert olarak. Bunda da kapalı yaparsam hareket halinde görüntü kayıyor baya ve mouse hareketleri yavaslıyor, normalde biraz düzeliyor, experte alınca mouse hareketleri daha hızlanıyor ama bu seferde ekran hareket edince bulanıklar azaldada seçemiyorum ghosting oluyor

Ben de veb ayarı kapalı, normal, expert olarak var ama normal ve expert ayarları ekran parlaklığı düşürüyor kademe kademe. Bir de tepkime süresi adı altında bir ayar var reis yine kapalı, normal, expert olarak. Bunda da kapalı yaparsam hareket halinde görüntü kayıyor bayağı ve mouse hareketleri yavaslıyor, normalde biraz düzeliyor, Exper'te alınca mouse hareketleri daha hızlanıyor ama bu sefer de ekran hareket edince bulanıklar azaldada seçemiyorum ghosting oluyor.

Normalde her ayarı Exper'te kullanman gerek ama bulanıklaşma olayı mahvediyor bende Ultra'da oynuyrum çünkü farkını görüyorum bayağı bende düşük giriş geçikme modunu açınca mouse çok hızlı olmaya başlıyor ama benim için olan o değil response time yani yanıt süresi oyun içi Ultra yapınca herkes çok hızlı oluyor benim VX2458 C mhd Allah'tan ghosting olmuyor.

Normalde her ayarı Exper'te kullanman gerek ama bulanıklaşma olayı mahvediyor bende Ultra'da oynuyrum çünkü farkını görüyorum bayağı bende düşük giriş geçikme modunu açınca mouse çok hızlı olmaya başlıyor ama benim için olan o değil response time yani yanıt süresi oyun içi Ultra yapınca herkes çok hızlı oluyor benim VX2458 C mhd Allah'tan ghosting
Normalde her ayarı Exper'te kullanman gerek ama bulanıklaşma olayı mahvediyor bende Ultra'da oynuyrum çünkü farkını görüyorum bayağı bende düşük giriş geçikme modunu açınca mouse çok hızlı olmaya başlıyor ama benim için olan o değil response time yani yanıt süresi oyun içi Ultra yapınca herkes çok hızlı oluyor benim VX2458 C mhd Allah'tan ghosting olmuyor.
Memnun musun reis viewsonicten herkes çok memnun bu markadan monitör konusunda

Memnun musun reis ViewSonic'ten herkes çok memnun bu markadan monitör konusunda.

ViewSonic markasını severim 1.300 TL'ye almıştım zamanında monitörün 10ms input lag değeri var çok düşük değer gerçekten ayrıca bazı modellerinde düşük giriş geçikmesi özellikleri oluyor hoşuma gidiyor. Sen o monitörü ucuz olduğu için aldın galiba zamanında özellikleri güzel seninkinin ama veremiyor tam galiba.

ViewSonic markasını severim 1.300 TL'ye almıştım zamanında monitörün 10ms input lag değeri var çok düşük değer gerçekten ayrıca bazı modellerinde düşük giriş geçikmesi özellikleri oluyor hoşuma gidiyor. Sen o monitörü ucuz olduğu için aldın galiba zamanında özellikleri güzel seninkinin ama veremiyor tam galiba.
Bilmiyorum valla reis olabilir. Peki 2 k 2.5k bandında olabildiğince düşük giriş gecikmeli monitör tavsiyen var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı