Oyunlarda sürekli gecikme oluyor

Aklımda bu var şimdilik ama yılbaşını falan bekle ya da başka büyük indirimler yakında büyük ihtimal AOC C27G2U 27" 1ms 165 Hz FreeSync Premium VA Full HD Curved Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com
O paran dursun bence yılbaşında 240 Hz bir şey almanı öneririm.
Benim aklımda da 240 herz geçmek var. Herz yükseldikçe giriş gecikmesi düşer mi birbirleri ile orantılı mıdır
Haklısın 240 herze geçicem. Peki herz yükseldikçe input düşer mi?

Son düzenleme:
Benim aklımda da 240 herz geçmek var. Herz yükseldikçe giriş gecikmesi düşer mi birbirleri ile orantılı mıdır
Hocam biraz tuhaf gelicek ama başka modem ile denedinizmi bende zamanında tplink kaynaklı gecikme yaşamıştım değiştirince düzelmişti sorun.

Hocam biraz tuhaf gelicek ama başka modem ile denedinizmi bende zamanında tplink kaynaklı gecikme yaşamıştım değiştirince düzelmişti sorun.
Neden tuhaf gelsin reis internette, modem de bir şeyde kesin sıkıntı var zaten internetle ilgili. Modem de çok tekin bir modem değil olabilitesi var. Tp linkin hangi modelini kullanıyodun reis hatırlıyor musun?

Neden tuhaf gelsin reis internette, modem de bir şeyde kesin sıkıntı var zaten internetle ilgili. Modem de çok tekin bir modem değil olabilitesi var. Tp linkin hangi modelini kullanıyodun reis hatırlıyor musun?
TD-W9960 modeli vardı hocam bende.

fps ne kadar yüksek olursa input lag okadar düşük olur oyun çünkü akıcı olduğu için geçikme olmuyor.
geçikme.png

TD-W9960 modeli vardı hocam bende.
Bende de archer vr300 var tplinkin başka bir modemle deneme fırsatım olmadı deniycem ama
fps ne kadar yüksek olursa input lag okadar düşük olur oyun çünkü akıcı olduğu için geçikme olmuyor.Eki Görüntüle 1195440
Çok sağol reis ilgine alakana
fps ne kadar yüksek olursa input lag okadar düşük olur oyun çünkü akıcı olduğu için geçikme olmuyor.Eki Görüntüle 1195440
Sağolasın reis ilgine alakana eyvallah

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı