Oyunlarda uzaktaki nesnelerin tırtıklanması ve titremesi

Eymen202

Femtopat
Daha fazla  
3 hafta önce olmaya başladı. GTA 5 grafik ayarları ile oynadım ve sonra dokular geç gelmeye, nesneler tırtıklanma ve titremeye başladı. Oyunu sildim ama şu an bütün oyunlar böyle. Ne yapacağım?

3 hafta önce olmaya başladı. GTA 5 grafik ayarları ile oynadım ve sonra dokular geç gelmeye, nesneler tırtıklanma ve titremeye başladı. Oyunu sildim ama şu an bütün oyunlar böyle. Ne yapacağım?
Hocam aynı sorun az evvel Rust oyununda da başıma geldi. Halbuki hiç bir ayarla vs. oynamadım. Şuan sadece Rust'da oluyor. Acaba bu yeni gelen Nvidia sürücüsü ile alakalı mı diye düşünmüyor değilim...

Sistem özelliklerin nedir?

RX 580 8 GB ekran kartı, i3 10.nesil işlemci, 8 GB RAM, 240 GB SSD, monitör: 1080p 144 Hz.

Hocam aynı sorun az evvel Rust oyununda da başıma geldi. Halbuki hiçbir ayarla vs. oynamadım. Şu an sadece Rust'da oluyor. Acaba bu yeni gelen NVIDIA sürücüsü ile alakalı mı diye düşünmüyor değilim...

Ben AMD kullanıyorum 3 hafta önce oldu. Dying light oynuyorum teller, evler çok titriyor.

MSAA ayarını 2x yapın düzelecek mi bakalım.
Msaa 8 x bile yaptım düzelmedi hemde çok fazla titremeye başladı bundan dolayı 4x kullanıyorum.
Dying Light'te Shadow Map Size ayarını en yükseğe çekip deneyin bir de.
Yaptım ama gölgeler geç gelmeye başladı be dokular biribirinne karıştı
MSAA ayarını 2x yapın düzelecek mi bakalım.
Olmadı teller çok kötü titriyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı