Oyunlarda ve masaüstünde tırtık var

Hyponez

Hectopat
Daha fazla  
Eki Görüntüle 841525

Eki Görüntüle 841525

Masaüstünde attığım SS teki gibi tırtık sorunu oyunlarada da tırtık sorunu var.
Adsız.png
köşelerde kenarlarda nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 841525

Eki Görüntüle 841525

Masaüstünde attığım SS teki gibi tırtık sorunu oyunlarada da tırtık sorunu var. Eki Görüntüle 841536 köşelerde kenarlarda nasıl çözebilirim?

Bilgisayarıma sağ tıkla özelliklere tıkla, solda gelişmiş sistem ayarları var ona basıp gelişmişe gelip oradan performans ayarlarına tıklarsanız bilgisayarınızı kalite mi performans odaklı mı kullanıcaksınız onu seçebilirsiniz. Bundan olabilir diye düşünüyorum.

Eğer ekran kartınız NVIDIA ise masaüstüne sağ tık yapıp NVIDIA Denetim Masası'na girin. Görüntü ayarlarını önayarla yap seçeneğinde benim tercihlerime önem ver dedikten sonra ibreyi Kalite'ye çekin.

Eğer ekran kartınız NVIDIA ise masaüstüne sağ tık yapıp NVIDIA Denetim Masası'na girin. Görüntü ayarlarını önayarla yap seçeneğinde benim tercihlerime önem ver dedikten sonra ibreyi Kalite'ye çekin.

Zaten oyunlardada var. Bazı yerler parlıyor tırtıklanıyor.

Bilgisayarıma sağ tıkla özelliklere tıkla, solda gelişmiş sistem ayarları var ona basıp gelişmişe gelip oradan performans ayarlarına tıklarsanız bilgisayarınızı kalite mi performans odaklı mı kullanıcaksınız onu seçebilirsiniz. Bundan olabilir diye düşünüyorum.

Yüksek kalitede zaten hala düzelmiyor oyunlardada bazı demirlikler falan oynuyor. Antiasling falanda da tırtıklı masaüstünde de öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı