Oyunlarda "yanıt vermiyor" hatası

Night darkness

Decapat
Daha fazla  
Bir neden dolayı oyunun en heyecanlı yerinde tepki vermiyor ve tepki vermesi olanaksız. Bunun çözümleri hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen.
Oyun donuyor.

Sisteminizi detaylı bir şekilde yazar mısınız oynadığınız oyunları da belirtirseniz daha iyi destek alabilirsiniz.

AMD Athlon X2 260 AMD Radeon HD 5450 RAM 1500 MHz O.C yaptım 1333'dü 1500 CPU overclock yaptım 3.6 GHz 3.2 idi bunları yapmadan önce de vardı ekran kartı 505 MHz Memory clock 825 MHz ekran kartım için en iyi MHz hızı not: Eğeer çözüme ulaşılmazsa ekran kartının hızını bir tık azaltırım belki ondandır RAM'e CMD'den bir komut atadım ondan sonra oldu diye hatırlıyorum ama yazdığım kodu hatırlamıyorum RAM XMP modunda değildir her oyunda donuyor.
AMD Athlon X2 260 AMD Radeon HD 5450 RAM 1500 MHz O.C yaptım 1333'dü 1500 CPU overclock yaptım 3.6 GHz 3.2 idi bunları yapmadan önce de vardı ekran kartı 505 MHz Memory clock 825 MHz ekran kartım için en iyi MHz hızı not: Eğeer çözüme ulaşılmazsa ekran kartının hızını bir tık azaltırım belki ondandır RAM'e CMD'den bir komut atadım ondan sonra oldu diye hatırlıyorum ama yazdığım kodu hatırlamıyorum RAM XMP modunda değildir her oyunda donuyor.

Memory clock 505 MHz he.

Memory clock 505 MHz he.

Arkadaşlar bir de anakartı tinerden başka neyle silebilirm tüm donanımları temizliyeceğim t mizleme malzemelerinin adlarını verseniz yeter.
Önce yardımlarınızı alacağım ondan sonra kendim müdahale edeceğim akıl akıldan üstündür bir bildiğiniz vardır bu konuda diye.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı