Oyunlardan çok fazla etkilenmek

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 955
Oyunları try hard oynadığım zaman kendimi oyunun içindeymiş gibi hissediyorum ve çok fazla sinirleniyorum bu yüzden saçımda beyazlar oluşmaya başladı. Oyuna o kadar odaklanıyorum ki izleyici modundayken bile birini izlediğim zaman ve flash yediği zaman refleks olarak gerçek hayatta 1 saniyeliğine başka bir yere bakıp tekrar ekrana bakıyorum. Onun dışında çok kötü bir timing ile öldüysem veya spray tutturamadıysam gerçektende çok sinirleniyorum. Oyun bağımlılığı nasıl aşılır?

8 yıl CS:GO oynadım boş sinir stres eve kum torbası alıp 1 saat antrenman yap sinir stres kalmaz CS:GO oynama benden tavsiye şu kadar saatim var arkadaşla ortak hesabımızda. Yani boş zaman kaybı.

ortak hesap.png

Gerçek hayatta insan ilişkilerinin lağıma bağladığı şu dönemde şahsen bu düşünceye katılıyorum maalesef her ne kadar istemesem de. Yaşıtlar genellikle kıvırcık saç, dar eşofman, bebeksi yüz, abartılı biçimde sosyal medya kullanımı kombininden oluştuğu ve kimsenin kendi olmadığı bir dönemde olduğumuz için artık arkadaşlık falan fasa fiso geliyor.
Oyunlar iyidir ama asla hayatınız olmamalı, yarın bir gün oyun oynayamadığınız zaman napacaksınız, doğum gününüzü oyun karakterleriyle kutlayamazsınız, zor bir gününüzde yanınıza oyun karakterleri gelmezler. Gerçek arkadaşlık dostluk her zaman daha iyi.

Gerçek hayatta insan ilişkilerinin lağıma bağladığı şu dönemde şahsen bu düşünceye katılıyorum maalesef her ne kadar istemesem de. Yaşıtlar genellikle kıvırcık saç, dar eşofman, bebeksi yüz, abartılı biçimde sosyal medya kullanımı kombininden oluştuğu ve kimsenin kendi olmadığı bir dönemde olduğumuz için artık arkadaşlık falan fasa fiso geliyor.

Hocam aynı düşünceleri paylaşıyoruz :D. Hepsi kız peşinde hepsi sahte arkadaşlık sahte dostluklar olmuş artık bu zamanda arkadaşlık bağı diye bir şey kalmadı gerçekten. Bizzat yaşadığımdan da biliyorum.

Geri
Yukarı