Oyunlardan eski zevki alabiliyor musunuz?

Sitede Half life'ı önerdiler. Online olarak çok sevsem de offlineçok az oynamıştım. deneyeyim dedim zaten oyun mevcuttu. O da aynı şekilde. Oynuyorum . Bitirebilirim de amaeğlenmiyorum. Tekrar online oyunlara şans vermek istedim. Onlar da sarmadı.

Ben Online'ı çok önce bıraktım ama artık bahsettiğim tarz oyunlar bile sıkmaya başladı. Skyrim indirdim. Birçok mod yükledim ama 1 saat başında doğru düzgün duramadım.

Arkadan podcast falan dinleyebilirsin, o şekilde de keyifli vakit geçirmek mümkün. Ana odağınız oyun olmasın bir süre.

2 yıl oyun oynamadım. Şimdi Assassin's Creed, Far Cry, Skyrim, HOI 4, FM 2021 vs. birçok tarz oyun denedim. Ama artık oyunlardan eskiden aldığım kadar zevk almıyor gibiyim. Bu durum bir tek bende mi böyle? Ne yapsam geri düzelebilir. Oyun tavsiyesi olan var mı?
Eskiden salyangoz oyunu oynardım, Ben 10 oyunu oynardım sitelerden. Ve laptopların ortak oyununu oynardım. Mayın tarlası, pasta yapma oyunu, adam giydirip doğru bulmaca oyunu falan. Eskiden inek oyunu oynuyordum, inek kirliydi. 1 kova suyu alıp laptopa boşaltmıştım amacım tozların temizlenmesiydi fakat herkes ineği yıkamak istediğimi sanıyor.

Hayır, eskiden saatlerimi gömdüğüm oyunlara şimdi 10 dakika bile tahammül edemiyorum. Sisteme ve oyunlara baydığım paraya üzülüyorum en çok.

Arkadan podcast falan dinleyebilirsin, o şekilde de keyifli vakit geçirmek mümkün. Ana odağınız oyun olmasın bir süre.
Bu sene sınava girdim ve ilk 1k beklerken bazı saçmalıklarımdan ötürü 16k geldi. Tercihleri bekliyorum. Ya bulunduğum şehirde tıp gelecek ya da mazuna kalacağım ama ikisi için de bilgisayar kullanımımı azaltacağım. O yüzden hâ lâ sorun yokken oynayayım dedim. Yok, keyif vermediler. Zaten web tasarımı kursu aldım ama dediğim gibi onlaradn önce biraz rahatlayayım dedim keyif alamadım.

Geri
Yukarı