Oyunlardan eski zevki alabiliyor musunuz?

Ben de eskiden oyun bittikçe yeni oyun ararken şimdi elimdeki oyunlara bile gitmiyor elim arkadaşlarla online oyun atıyorum işten sonra arada o kadar. Başka pek sarmıyor bu yüzden masaüstü bilgisayarımı satmayı bile düşünüyorum

2 yıl oyun oynamadım. Şimdi Assassin's Creed, Far Cry, Skyrim, HOI 4, FM 2021 vs. birçok tarz oyun denedim. Ama artık oyunlardan eskiden aldığım kadar zevk almıyor gibiyim. Bu durum bir tek bende mi böyle? Ne yapsam geri düzelebilir. Oyun tavsiyesi olan var mı?
Alcak para yok ücretsiz oyunlar sıktı😰

Hayır, eskiden saatlerimi gömdüğüm oyunlara şimdi 10 dakika bile tahammül edemiyorum. Sisteme ve oyunlara baydığım paraya üzülüyorum en çok.
Benim de böyle işte. En basitinden Minecraft bile indirip saatlerce oynadığımı hatırlıyorum. Bilgisayarım mükemmel değildi ama sistemimin yettiği oyunları oynarken zevk alıyordum. Şimdi eskiden oynayamadıklarım dahil birçok oyunda sorun çıkarmayacak bir bilgisayar var elimde ama eskiden olduğu gibi değil sanki hiçbir oyun. Yaşım 30'lara dayansa anlarım da daha 18 yeni oldum.
Ben de eskiden oyun bittikçe yeni oyun ararken şimdi elimdeki oyunlara bile gitmiyor elim arkadaşlarla online oyun atıyorum işten sonra arada o kadar. Başka pek sarmıyor bu yüzden masaüstü bilgisayarımı satmayı bile düşünüyorum
Ben daha yeni aldım ama dediğim gibi sanki eskisi gibi değil hiçbir şey.
Single Player oynayamıyorum nedense. Sadece R6 ve Battlefield oynayabiliyorum o da günde 2 saat maksimum. Oyun yaşım galiba yavaştan geçiyor...
Benim online oyun oynayacak arkadaşım hiç yoktu ama bunu aramıyordum da. Kendi kendime çok eğleniyordum eskiden.

2 yıl oyun oynamadım. Şimdi Assassin's Creed, Far Cry, Skyrim, HOI 4, FM 2021 vs. birçok tarz oyun denedim. Ama artık oyunlardan eskiden aldığım kadar zevk almıyor gibiyim. Bu durum bir tek bende mi böyle? Ne yapsam geri düzelebilir. Oyun tavsiyesi olan var mı?
Hocam ya duygularıma tercüme olmuşsunuz. Gerçek hayat daha zevkli geliyor artık.

Hocam ya duygularıma tercüme olmuşsunuz. Gerçek hayat daha zevkli geliyor artık.
Ben ondan da keyif alamıyorum. Dışarı çıkıyorum arkadaşımla Playstationa gidiyoruz mesela. Bir süre sonra sıkınca eve geliyorum geri. Yani eskisinden daha mutluyum ama buna rağmen hiçbir şey keyif vermemeye başladı.
1-2 arkadaşım vardı belki sohbeti saran onlarla da pek konuşmuyorum.

Oyundan oyuna değişir ama hala zevk alıyorum.
Xbox zımbırtısı ile üyelik almıştım. Deneyip sevmediğim oyunlar oldu. Onlar dışında Ori'nin ilkini çok beğenip %100 bitirdim. İkincisi ise pek hoşuma gitmemişti. Bugün ise illallah dedirtti ve %29'da bırakıp sildim. Arkadaşımla arada Forza Horizon 4 giriyoruz. Ben tek takılma olarak daha çok giriyorum. Yarış yapmaktansa diğer etkinliklere daha çok vakit ayırıyorum.
Bahsi geçen arkadaşla arada Rocket League oynuyoruz. Dereceli giriyoruz ama kasmadığımız için dert olmuyor ve oyunun esnek takım büyüklüğü kanser takım arkadaşları sorununun önüne geçiyor.

Sürekli oyun oynamak zorunda değilsiniz. Yapılabilecek tonla aktivite var.
Aynı şekilde her oyunu sevmek zorunda da değilsiniz. Ben kaç yıl önce Skyrim'i kuzenim istedi diye onun bilgisayarına atmak için indirmiştim ama oynamamıştım. Güzel oyun olduğunu hep biliyordum. Son 1 yıl içinde denedim ve hiç zevk almadım. Benlik değil.

Steam'de tür olarak aratıp hoş şeyler bulabilirsiniz. Oyun tavsiyeleri kategorisi dolu zaten.

Oyundan oyuna değişir ama hala zevk alıyorum.
Xbox zımbırtısı ile üyelik almıştım. Deneyip sevmediğim oyunlar oldu. Onlar dışında Ori'nin ilkini çok beğenip %100 bitirdim. İkincisi ise pek hoşuma gitmemişti. Bugün ise illallah dedirtti ve %29'da bırakıp sildim. Arkadaşımla arada Forza Horizon 4 giriyoruz. Ben tek takılma olarak daha çok giriyorum. Yarış yapmaktansa diğer etkinliklere daha çok vakit ayırıyorum.
Bahsi geçen arkadaşla arada Rocket League oynuyoruz. Dereceli giriyoruz ama kasmadığımız için dert olmuyor ve oyunun esnek takım büyüklüğü kanser takım arkadaşları sorununun önüne geçiyor.

Sürekli oyun oynamak zorunda değilsiniz. Yapılabilecek tonla aktivite var.
Aynı şekilde her oyunu sevmek zorunda da değilsiniz. Ben kaç yıl önce Skyrim'i kuzenim istedi diye onun bilgisayarına atmak için indirmiştim ama oynamamıştım. Güzel oyun olduğunu hep biliyordum. Son 1 yıl içinde denedim ve hiç zevk almadım. Benlik değil.

Steam'de tür olarak aratıp hoş şeyler bulabilirsiniz. Oyun tavsiyeleri kategorisi dolu zaten.
Sorun şu : Ben bundan 2 yıl önce bahsettiğim oyunları severek oynuyordum. Zaten bazılarında kaldığım yerden devam ettim. Yani genel olarak hiçbir oyun keyif vermedi maalesef. Ve hiçbir aktivite eskisi kadar keyif veremiyor nedense.

Yeni konular

Geri
Yukarı