Oyunlardan eskisi gibi zevk almıyorum

Ben yıllar sonra değil 1 yıl önce bıraktım. Şimdi geri döndüm, bu yıl yani.
Ayrıca ben bu oyunu 7 yıldır oynuyor oluyorum zaten :)

Bende biraz daha farklı. Mesela 2019'da Portal'ı alıp bitirdim ve tozlu raflara gitti kütüphanede. Sonra aradan bir 2 yıl falan geçince tekrar bitirdim ve tekrar ve tekrar. Böyle böyle oluyor yani.

Yeni oyun oynaman lazım. Hep aynı oyunu oynarsan hemen sıkılırsın. Farklı oyunlar oynarsan asla sıkılmazsın. Mesela ben bir ara sürekli ETS 2 oynuyordum, sıkmaya başlamıştı şimdilerde farklı oyunlar oynuyorum ve ETS 2'ye değil sıkılmak, aşığım 😍
bana oyun önerirmisin sistemim:
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz
Takılı RAM 8,00 GB
64 bit işletim sistemi

Sürekli oynadığın oyunlar sıkıyor bir de amacı kalmayınca sıkılıyor insan. Ben CS:GO'da global olunca bırakmıştım 1 yıl sonra yani şimdi ufak tefek oynuyorum. Aynı şekilde rocket leaguede champion oldum bıraktım 1 yıldır falan oynamıyorum yeni yeni oynayasım geliyor. Demek istediğim rekabetçi oyunlarda bir amaç edinirseniz kolay kolay sıkılmazsınız.

Ben de sürekli farklı farklı oyunlar oynamama rağmen bir gün ETS 2 aşırı sıkıcı gelmeye başladı. O günden beridir canım oynamak istemiyor.
Sana oynadığım ve ekran kartımı yarın alınca(tabii bir de kargo süresi var) oynayacağım oyunları atayım.
- MC
- ETS 2
- Don't Starve Together
- Forza Horizon 4
- Car Washing Simulator
- Fishing Planet(bunu pek oynamam)
- PC Building Simulator
- Jalopy
- City Car Driving
vesayire vesayire. Yani böyle açık görüşlü ol ki çok seçeneğin olsun.
bana oyun önerirmisin sistemim:
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz
Takılı RAM 8,00 GB
64 bit işletim sistemi
Hani ekran kartı?

PUBG Mobile'de önceden sabahlardım saatlerce oynardım artık eskisi gibi oynamıyorum. Hatta tüm oyunlardan zevk almıyorum yediğimden içtiğimden tat Tuz alamıyorum. Sebebi nedir? Sizde de oluyor mu?

Maalesef bende alamıyordum RDR2'ye gireyim dedim soluksuz bitirdim oyunu. Oynamadıysanız ilacınız RDR2 olabilir.

Sana oynadığım ve ekran kartımı yarın alınca(tabii bir de kargo süresi var) oynayacağım oyunları atayım.
- MC
- ETS 2
- Don't Starve Together
- Forza Horizon 4
- Car Washing Simulator
- Fishing Planet(bunu pek oynamam)
- PC Building Simulator
- Jalopy
- City Car Driving
vesayire vesayire. Yani böyle açık görüşlü ol ki çok seçeneğin olsun.

Hani ekran kartı?
MC ve Forza Horizon 4 hariç diğer oyunları sevmiyorum. (Forza Horizon 4'ü bilgisayarım kaldırmıyor ama o ayrı mesele) 4 gb ram'li, onboard rezalet bir ekran kartlı bilgisayarım olduğu için pek fazla oyun oynayamıyorum. Bir sürü çok sevdiğim ve oynamayı çok istediğim oyun var ama bu bilgisayar yüzünden oynayamıyorum. O kadar çok oyun oynayabilsem hiç sıkılmam tabii. Bu arada yeni ekran kartınız hayırlı olsun.

MC ve Forza Horizon 4 hariç diğer oyunları sevmiyorum. (Forza Horizon 4'ü bilgisayarım kaldırmıyor ama o ayrı mesele) 4 gb ram'li, onboard rezalet bir ekran kartlı bilgisayarım olduğu için pek fazla oyun oynayamıyorum. Bir sürü çok sevdiğim ve oynamayı çok istediğim oyun var ama bu bilgisayar yüzünden oynayamıyorum. O kadar çok oyun oynayabilsem hiç sıkılmam tabii. Bu arada yeni ekran kartınız hayırlı olsun.
Çok sağol, Allah razı olsun. :)
Bir dene seveceksin o oyunları. Bu arada inşallah senin de güzel bilgisayarın olur, o zaman ben de hayırlı olsun derim. :)

Online oyunlar bir süre sonra sıkar zaten. The Walking Dead gibi hikayeli oyun oynaman lazım. Oynadığın zaman beni anlayacaksın. :)

@CHRİS W4LKER Bu arada ekran kartını kötüleme, benim de eski işlemcim var, atmıyorum ama. Neden mi? Çünkü onu seviyorum. Bana yıllarca hizmet etti. Eski anakartı da atmadım tabii ki. Hiçbir şey cansız değildir... :)

Yeni konular

Geri
Yukarı