Oyunlardan eskisi kadar zevk alamıyorum

348103

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi artık oyunlar çok sıkıyor. CS oynamak istiyorum oyuna giriyorum en az 3 tur sonra sıkılıp oyundan çıkıyorum. Rust, R6 ve daha birçok oyun zevk vermiyor. Bir tek Hearts of Iron 4 oynuyorum ama ondan da sıkılıyorum. Telefondan, YouTube'dan ve her şeyden çok fazla sıkılıyorum, sanki bir gün 1 yıl gibi geliyor. Bundan kurtulabilir miyim?

Başlıkta belirttiğim gibi artık oyunlar çok sıkıyor. CS oynamak istiyorum oyuna giriyorum en az 3 tur sonra sıkılıp oyundan çıkıyorum. Rust, R6 ve daha birçok oyun zevk vermiyor. Bir tek Hearts of Iron 4 oynuyorum ama ondan da sıkılıyorum. Telefondan, YouTube'dan ve her şeyden çok fazla sıkılıyorum, sanki bir gün 1 yıl gibi geliyor. Bundan kurtulabilir miyim?
Kaç yaşındasın?

Bu günlerde normal. Zaten bunları yapacağına izin saatlerinde dışarı çık bence. Çünkü bende çok sıkılıyorum bazen. Sanki beynimin bir lobu istemiyor, bir lobu istiyor gibi. Bazen kendimi istemsiz uyuşturuyormuşum gibi geliyor. Sıkıldığında başka bir şey yap. Bilgisayarda eğlenmeye çalışma.

Yeni Oyunlar Keşfet , Daha Önce Yapmadığın Şeyleri Yap Örneğin Birisi Her Gün Aynı Yemeği Yerse Bıkması Çok Normaldir

Oyunlar bir süre sonra sıkıyor zaten çok oynama ve yaşla alakalı, oyun içeriği yapanlar, yayıncılar ve profesyonel oyuncular da sırf bu işten para kazandıkları ve bir amaçları olduğu için sıkılsalar da oynuyorlar. Ben mesela artık hiç oyun oynamıyorum zira sıkıyor artık, kişisel hobi edinmeye gayret ediyorum artık.

İnsanoğlu her şeyden sıkılıyor bir süre sonra, bir yemeği ilk tattığın gün ile 1-2 ay sonraki zaman ile arasında büyük bir fark olur, bu giydiğin kıyafet, kullandığın taşıtlara kadar böyle. Hatta insanlar bir süre sonra evinden de sıkılıp ya taşınıyor ya da iç dizaynını değiştiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı