Oyunlardan Hata Vermeden Atma Sorunu

GTX 750 Ti

Hectopat
Daha fazla  
Sistemimde 4-5 tane oyun yüklü. Hepsinde aynı sorunu yaşıyorum, tam görevin ortasındayım pat diye masaüstüne atıyor ve oyun kapanıyor. Herhangi bir hata yok, direkt Sistemimde 4-5 tane oyun yüklü. Hepsinde aynı sorunu yaşıyorum, tam görevin ortasındayım pat diye masaüstüne atıyor ve oyun kapanıyor. Herhangi bir hata yok, direkt kapanıyor sadece. C++ paketleri yüklü sorunu tam olarak çözemedim. Sanırım işletim sisteminden kaynaklı. Windows 10 1903 sürümünü kullanıyorum.apanıyor sadece. C++ paketleri yüklü sorunu tam olarak çözemedim. Sanırım işletim sisteminden kaynaklı. W10 1903 sürümünü kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU, GPU overclockları sebep oluyor buna genelde.
Driverların AMD-Nvidia uninstall programlarıyla kaldırılıp tekrar yüklenmesi çözüm olabilir.
Ayrıca sisteminizde soğutma problemi olabilir.
MSI Afterburner ve benzeri bir program aktif ise kapatıp deneyin.
RAM voltajı az ise bir miktar yükseltin.

CPU, GPU overclockları sebep oluyor buna genelde.
Driverların AMD-Nvidia uninstall programlarıyla kaldırılıp tekrar yüklenmesi çözüm olabilir.
Ayrıca sisteminizde soğutma problemi olabilir.
MSI Afterburner ve benzeri bir program aktif ise kapatıp deneyin.
RAM voltajı az ise bir miktar yükseltin.

Teşekkürler. İşlemciye hız aşırtma yapmıştım ama ısıdan kaynaklı olduğunu sanmıyorum büyük ihtimal güncelleme sonrası oluştu bu problem. 1803 sürümünde kullanırken de oyunlardan ses gelmiyordu saçma sapan işler. İlk önce oyun içi sıcaklığa bakayım, sıcaklıkta sıkıntı yoksa Windows 7'ye geçip öyle deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı