Oyunlardan hemen sıkılıyorum

SVGSefaTR

Decapat
Merhaba. 2 yıl önce arkadaşlarımla hep oyun oynardık her oyunu en az 1 ay oynamışızdır ama onlar beni bıraktı ve tek başıma oynuyorum. Sorunum artık hiçbir oyun sarmıyor eskiden girdiğimde en az 2 saat oynadığım oyunu bazen 15 dk oynadıktan sonra bile kapatıyorum. Hatırlıyorum bir gün arkadaşlarla Minecraft girdik ve 16 saat oynamıştık o zamanlar çok iyiydi şimdi ise oyuna girdiğimde en fazla 1 saat oynayıp çıkıyorum. En sevdiğim GTA serisi bile sarmıyor. Neden böyle oluyor? Sanki oyun oynamak istiyorum ama oynayamıyorum sanki bir şey beni tutuyor oyundan alıkoyuyor gibi ve bu çok sinir bozucu! Neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 2 yıl önce arkadaşlarımla hep oyun oynardık her oyunu en az 1 ay oynamışızdır ama onlar beni bıraktı ve tek başıma oynuyorum. Sorunum artık hiçbir oyun sarmıyor eskiden girdiğimde en az 2 saat oynadığım oyunu bazen 15 dk oynadıktan sonra bile kapatıyorum. Hatırlıyorum bir gün arkadaşlarla Minecraft girdik ve 16 saat oynamıştık o zamanlar çok iyiydi şimdi ise oyuna girdiğimde en fazla 1 saat oynayıp çıkıyorum. En sevdiğim GTA serisi bile sarmıyor. Neden böyle oluyor? Sanki oyun oynamak istiyorum ama oynayamıyorum sanki bir şey beni tutuyor oyundan alıkoyuyor gibi ve bu çok sinir bozucu! Neden böyle oluyor?
Hocam hayat çok zor, bilinç altınızda ne var ne yok bilemiyoruz fakat sorun şu ki siz de bilemiyorsunuz. Normal kısaca, bir şeylerden bıkmışsınız ve oyunlar da sizi kesmiyor. Farklı şeyler bulmak gerek.

Tek başına oyun oynayamayan insanlardansın.
Çok oyunculu oyunlarda tek başına oynamak tabii ki de sıkıcıdır.
Yeni bir ortam, klan, ekip vs. bul kendine.

Seni neden bıraktılar? Bunu açıklayabilirsin.
Birlikte oyun oynayamayan oynamayı beceremeyen, suyunu çıkaran 100 lerce insan attım ben ekibimden.
Sende oyunları birlikte oynamayı beceremeyen, bir plana uyum sağlayamayan birisi isen normal durum sıkılman.

Aynı durum ben de var. Benden 2-3 yaş büyük kişiler vardı. CS:GO oynardık baya da sarardı. Ben derslere yönelmiştim bir ara. Beni çağırıyolardı ama gitmiyordum sonra bıraktılar. Eskiden oyun bağımlısı olan ben oyun 1 saati geçtikten sonra sıkıyor sebebi nedir bilemem. :/

Aynı durum ben de var. Benden 2-3 yaş büyük kişiler vardı. CS:GO oynardık bayağı da sarardı. Ben derslere yönelmiştim bir ara. Beni çağırıyolardı ama gitmiyordum sonra bıraktılar. Eskiden oyun bağımlısı olan ben oyun 1 saati geçtikten sonra sıkıyor sebebi nedir bilemem. :/

Sebebini zaten yazıyorsunuz, sorun tek başına oyun oynamak.

Sebebini zaten yazıyorsunuz, sorun tek başına oyun oynamak.
Sanmıyorum eskiden onlar yoktu. Şöyle anlatayım eskiden laptobum vardı. CS:GO'da 35-40 FPS ile oynardım. Sistemi aldım bir sürü oyunum var. Cyberpunk, RDR2, Valhalla sor bakalım hangisini oynuyorsun. Aralarında sadece Cyberpunk'u oynayabildim. RDR2 indirdim 2 ay masaüstünde durdu. Valhalla'ya elimi sürmedim.

Sanmıyorum eskiden onlar yoktu. Şöyle anlatayım eskiden laptobum vardı. CS:GO'da 35-40 FPS ile oynardım. Sistemi aldım bir sürü oyunum var. Cyberpunk, RDR2, Valhalla sor bakalım hangisini oynuyorsun. Aralarında sadece Cyberpunk'u oynayabildim. RDR2 indirdim 2 ay masaüstünde durdu. Valhalla'ya elimi sürmedim.
Hocam Cyberpunk içine çekiyor adamı, onu oynamanız normal zaten, çoğu kişi balon malon diyor ama oyun çok güzel ama kötü bir yanı var bitiyor.

Evet Cyberpunk'u sevdiğim için 3 kere bitirdim zaten. :D

Cyberpunk'u 1 kere bile bitirmem fakat, GTA Online'de saatlerce ekibim ile takılır. Hiç uyku uyumadan 18-20 saat aralıksız Minecraft'ı bitirebilir. Forest oynayabilirim. Rocket legeude 10 gollük iddiaya girip 1 litre suyu kafama dikebilirim.
Kütüphanemdeki Single oyunların %99'unun 1 saatlik oynamışlığım yoktur.
GTA 5 hikaye modunu bile oynamadım. Ama Online'de 500 saatim var.
Sadece muhabbet etmek için roleplay sunucularında oynayan insanlar var.

Tek başına oyun oynamaktan veya Single oyunları oynamaktan sıkılıyorsan, Online oyunlarda kendine arkadaşlar bul.

Geri
Yukarı