Oyunlardan sıkılmak

Mechanic Man

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar eskiden oynamadığım ama beğendiğim oyunlara karşı bir oynama isteği duyardım artık o da kalmadı.

Daha GTA 5 oynama nasip olmadı ama birçok kez deneme fırsatı buldum. Ben ve arkadaşlarım GTA 5'e ve benzer oyunlara karşı büyük bir sevgi beslerdik "o burada GTA 5 varmış falan derdik" artık bende o da kalmadı oyunları eşit olarak görüyorum. Oynamadıgım oyunları artık beğenmiyorum. Arkadaşlar bu sorun sizde var mı bana neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de GTA 5'de yaşamıştım aynısını, zamanında oynamayıp sürekli duyunca hevesininiz düşüyor haliyle. Bunu yaşıyorsanız normal bir durum ama bütün oyunlardan sıkılıyorsanız farklı türler deneyin. Aynı türlerden sıkılabilirsiniz. Ya da en basitinden özleyene kadar uzak durun oyunlardan, kafa dağıtın biraz.

Bir dolu hikayeli oyunum var ama artık çoğu zevk vermiyor. Bir tek arkadaşlarımla oynarken eğlenebiliyorum. Eskiden tek başıma oturup oynarken çok zevk alır, genelde arkadaşlarımla pek oynamazdım. Yüksek ihtimal biri birinin aynısı oyunlar artık keyif vermiyor.

Hocam eskiden LoL oynuyordum derslerim için ara verdim( ki hala derslere yoğunluk veremedim :D) oyunu sildim ve şu an canım aşırı fazla oyun oynamak istiyor ama hem sistemimden dolayı oyun oynayamıyorum hem de dediğim gibi derslere yoğunlaşmalıyım.

Uzun lafın kısası: En iyisi ara vermek olacaktır hocam.

Hocam eskiden LoL oynuyordum derslerim için ara verdim( ki hala derslere yoğunluk veremedim :D) oyunu sildim ve şu an canım aşırı fazla oyun oynamak istiyor ama hem sistemimden dolayı oyun oynayamıyorum hem de dediğim gibi derslere yoğunlaşmalıyım.

Uzun lafın kısası: En iyisi ara vermek olacaktır hocam.
Haliyle insanın oynamadığı bir oyun olunca o oyunu artık önemsiz görüyor.

Geri
Yukarı