Oyunlardan zevk alamıyorum

11.5 saat oynamışım sürekli 1 saat gir 2 ay ara ver şeklinde olduğu için zaten oynadığımı da unuttum .:D

Diğer konuya gelecek olursak bir süre bilgisayar oyunlarına ara verip başka hobilere yönelebilirsiniz. Sonrasında da zaten ya özlersiniz ya da salarsınız muhtemel. Bu hobilerin yanına bir de spor sıkıştırırsanız keyifli olabilir. Edinebilecek çok hobi var aslında da malum ülkede her şey lüks olup, aşırı pahalı olduğu için yönelemiyoruz istediğimiz gibi.

Nereden başlasam bilemiyorum. Başta olayın gerçekten arkadaşsızlık olduğunu sanmıştım ama cidden ben oyun oynamaktan gerçekten sıkılmışım ortalama 10 senedir oyunlarla haşır neşirim Metin2'den tut kimsenin uğraşmadığı 1 liralık oyunlara kadar neredeyse hepsini oynadım, hatta son zamanlarda Technopat'tan oyun önerisi isterken bile önerilen oyunların genelde %90'ını oynadığımı söylüyorum. Üst üste 2 kere corona bulaştıktan sonra oyunlardan aşırı derecede soğudum artık RDR2'den bile zevk alamıyorum girip 3 saat oynayıp kapatıyorum. Sebepsizce son zamanlarda sadece multiplayer oyunlara sardım ama multiplayer oyunlar cidden singleplayer oyunlardan bile daha kötüler resmen zorla oynuyorum sırf 3-5 kuruş cebime giriyor diye silemiyorum ama elimde olsa direkt silerim. Sizce ne yapmalıyım bu boşluktan nasıl kurtulmalıyım?
Bendede aynı durum devam ediyor

Son durum bu:

steam.jpg

CS:GO ve Dst'yi mecburiyetten silemiyorum. GTA 5'i de silmeli miyim sizce?
Not: Sadece Long Dark, RDR2 ve A.c Valhalla oynamayı planlıyorum. Diğerlerine kıyamadım Witcher 3'e bir şans daha vereceğim baktım olmuyor mecburen sileceğim kusura bakmayın cherryson ve fanları...
GTA 5 başka platformda yüklü SS'de yok diye şaşırmayın :D.

Üst üste 2 kere corona bulaştıktan sonra oyunlardan aşırı derecede soğudum artık RDR2'den bile zevk alamıyorum girip 3 saat oynayıp kapatıyorum.
Hocam 3 saat oynamak ve sıkılmak biraz ters değil mi? :D

Onun dışında oyunlardan sıkılma durumu bende de var maalesef. Lise hayatımda iyi bir bilgisayarım yoktu ancak üniversiteye geçince her ne kadar iyi bir bilgisayar alsam bu sefer oyunlara olan merakımın azaldığını gördüm. Yaşla ilgili sanırım. Başka hobiler edinmek işe yarayabilir gibi eğer maddi durumunuz el veriyorsa.

Spora başlamayı ve uzun bir süre dizilerde takılmayı planlıyorum tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Hocam 3 saat oynamak ve sıkılmak biraz ters değil mi? :D

Onun dışında oyunlardan sıkılma durumu bende de var maalesef. Lise hayatımda iyi bir bilgisayarım yoktu ancak üniversiteye geçince her ne kadar iyi bir bilgisayar alsam bu sefer oyunlara olan merakımın azaldığını gördüm. Yaşla ilgili sanırım. Başka hobiler edinmek işe yarayabilir gibi eğer maddi durumunuz el veriyorsa.

Hocam yemin ederim bana da aynı oldu eski hesabımdaki ekran görüntüsü sayısı 700 küsurleri geçiyorken yeni PC alıp eski hesabı sattım. Yeni hesabımda 50 tane SS ya var ya yok. Eski oyunlar gerçekten kaliteli oldukları için yeni oyunlar bence bizi çok çabuk sıkıyor sanırım veya bilmiyorum bir büyü mü var nedir.

Spora başlamayı ve uzun bir süre dizilerde takılmayı planlıyorum tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Hocam yemin ederim bana da aynı oldu eski hesabımdaki ekran görüntüsü sayısı 700 küsurleri geçiyorken yeni PC alıp eski hesabı sattım. Yeni hesabımda 50 tane SS ya var ya yok. Eski oyunlar gerçekten kaliteli oldukları için yeni oyunlar bence bizi çok çabuk sıkıyor sanırım veya bilmiyorum bir büyü mü var nedir.
Hala FIFA 2008, Quake 3 Arena, Serious Sam 2, Far Cry 1, GTA SA oynuyorum desem :D

Galiba o yaşlarda oyunlardan aldığımız zevk çok başkaydı.

Hala o vakitleri bu şekilde yaşamaya çalıştığımı düşünüyorum kişisel olarak.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı