Oyunlardan zevk almayanlara tavsiyeler

Yarzone

Femtopat
Özellikle yeni sistem toplamasına rağmen oyunları hiç oynamak istemeyenlere bazı tavsiyeler;
  • Konfor alanınızı değiştirmeyi deneyin, misal ben bilgisayarımın yerini değiştirdikten sonra 2 saatlik filmi tek oturuşta bitirmiştim (normalde bir filmi bitirmem 3 günümü alıyor)
  • Kafanızda bazı "çöpler" olabilir, demek istediğim bazen kafayı boşaltmak gerekiyor, GTA 5'in açılış süresi çok uzun sürdüğü için hiç oynamazdım 2 hafta önce sahil kenarında bir süre oturup kafa dinledim eve geldiğimde direkt GTA 5'i açıp oynamıştım (tabii o günden sonra bir daha oynamadım :D )
  • Oyun oynamak istemediğiniz dönemlerden geçiyor olabilirsiniz. Dizi, film, kitap kelimeleri size çekici geliyor mu bilmiyorum ama ilgi alanınızı bu tarz şeylere çevirebilirsiniz.
  • Her 10 oyundan 9'u size hitap etmiyor olabilir, en azından benim için öyle, RDR2, BF1, LoL tarzı oyunlar bana hitap etmiyor.
  • Oynadığınız oyunu gamepad ile oynamayı deneyin, bu gerçekten fark yaratıyor. Bunu deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu ben de yaşıyorum cidden Kasım ayında yeni bir sistem aldım evga 1660 super i3 10100 16ram'li işimi fazlasıyla görüyor fakat aldıktan sonra daha önceden oynadığım kadar oyun oynamıyorum hem çalışmaya başlamanın vermiş olduğu yorgunluktan dolayı hem de oyunlar eskisi kadar keyif vermiyor almasa mıydım diye ara ara düşündüm bile fakat şu anki ekran kartı stok sıkıntısından dolayı ve fiyatların nerdeyse 2 katına çıkmış olmasından dolayı iyi ki almışım diyorum sonuçta her şeyi bilgisayardan yapıyorum. Dizi film konusunda sürekli bir şeyler izlemek istiyorum ama geçecek olan o zamana değer mi değmez mi diye düşünmekten bir türlü açıp izlemeye başlayamıyorum. Oyunlar konusunda da aynı şekilde 10 oyun türünden 9u hitap etmiyor (hitap eden FPS oyunları ve insanı sinir hastası ediyor. 😂 )

Yeni konular

Geri
Yukarı