Oyunlardayken pingin çıkması

MegZZv

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sabahtan beri hangi oyuna girersem gireyim pingim birden 2000-3000'lere çıkıyor. OneDrive gözüme çarptı, oyun dosyalarını yedeklediği için kapatıp kaldırdım fakat sorun devam ediyor. Oyunu kapattığımda pingim düşüyor. Nedenini bilen varsa, yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft .NET Framework 3.5, .NET Framework 2.0 ve 3.0 üzerine inşa edilmiş birçok yeni özellik içermesi yanında, .NET Framework 2.0 Service Pack 1'i ve .NET Framework 3.0 Service Pack 1'i içerir.

Microsoft .NET Framework 3.5, .NET Framework 2.0 ve 3.0 üzerine inşa edilmiş birçok yeni özellik içermesi yanında, .NET Framework 2.0 Service Pack 1'i ve .NET Framework 3.0 Service Pack 1'i içerir.

Yüklü hocam bir etkisi olmuyor.

Modemi resetleyip tekrar deneyin.
Ping genelde internetten kaynaklı bir şey diye biliyorum.

Resetledim, evet ping internetten dolayı çıkar ama sadece oyunlara girdiğimde pingim çıkıyor çıktığımda düşüyor anlamadım.
Pc'de hangi uygulamanın ne kadar internet harcadığını anlık gösteren bildiğiniz uygulama vb. var mı? Belki yardımcı olabilir.

Son düzenleme:
Resetledim, evet ping internetten dolayı çıkar ama sadece oyunlara girdiğimde pingim çıkıyor çıktığımda düşüyor anlamadım.
PC'de hangi uygulamanın ne kadar internet harcadığını anlık gösteren bildiğiniz uygulama vb. var mı? Belki yardımcı olabilir.
İnternet hız testi sitelerinden ping değerinize baktınız mı?
Hangi uygulamanın ne kadar internet harcadığı konusunda herhangi bir uygulama bilmiyorum ancak görev yöneticisinde ağ kısmında uygulamanın ne kadar internet kullandığını gösteriyor diye biliyorum.

İnternet hız testi sitelerinden ping değerinize baktınız mı?
Hangi uygulamanın ne kadar internet harcadığı konusunda herhangi bir uygulama bilmiyorum ancak görev yöneticisinde ağ kısmında uygulamanın ne kadar internet kullandığını gösteriyor diye biliyorum.
Oyundayken;
(2097 ping)
1632692192204.png

Oyunu kapattığımda;

1632692361811.png

Yeni konular

Geri
Yukarı