Oyunları anlamak için hangi seviye İngilizce bilmeliyim?

yagizhanksc

Centipat
Arkadaşlar ben bolca oyun oynayan bir insanım. Fakat şöyle bir sorun var ben İngilizce bilmiyorum, elimden geldiğince Türkçe yama kuruyorum fakat tüm oyunlarda yok maalesef. Sorum şu ben hangi seviye İngilizce öğrenirsem oyunları rahat oynarım?

Oynayacağınız oyuna göre değişir. Kimi oyunda okulda öğrendiğin bile fazlasıyla yeterken (mesela rekabetçi oyunlar), kimi oyunda ana dili İngilizce olmayanların anlaması imkansız cümleler kuruluyor (mesela RPG oyunları).

Oyuncu topluluğu tarafından en çok beğenilen oyunlar genelde orta seviye İngilizce kullanır. Okuldan öğrendiğinin üstüne bir şeyler katsan rahatlıkla oynarsın.

Bence dil seviyesi ile alakası yok. İlgilendiğiniz alan ile alakalı, FM2010 oynarken o kadar sözlük karıştırdım ki. Bilmediğim onlarca kelime vardı. Yds puanım da 80 üstüydü.
Lafın özü benim gibi futbol cahili biri FM'yi İngilizce oynarken zorlanacaktır. Neden İngilizce bilemek değil ilgi alanı farklılığı.
Hayatınızın neresinde İngilizce lazımsa o kısmını geliştirin. Bu oyundur, iştir, eğlencedir tercih sizin.
İngilizce seviyeniz a b c diyenlere de pek kulak asmayın. Rakamlar çok şeyi gizler.

Geri
Yukarı