Oyunları High ayarda oynatacak ekran kartı

HD7790 almam. İncelemesini izledim. AC3'te full çözünürlükte 27 fps veriyor . Metro last light'ta 16 fps veriyor. Hiç iyi bir kart değil bence.
7850 ile 7790 arasında uçurum yok onu söylemek istiyorum. Genelde incelemeler ayarları kökleyip gösteriliyor bence o değerler gayet normal sanmıyorum ki 7850 bu sonuçlara fark etsın ben yeni bir kart olduğu için 7790 asus dedim hem asus kalitesi var biyerde. Bence değişen 5 6 Fps olur burada zaten tercihlerde ortaya çıkmış oluyor ya kalite ya FPS tercih meselesi.

7850 ile 7790 arasında uçurum yok onu söylemek istiyorum. Genelde incelemeler ayarları kökleyip gösteriliyor bence o değerler gayet normal sanmıyorum ki 7850 bu sonuçlara fark etsın ben yeni bir kart olduğu için 7790 asus dedim hem asus kalitesi var biyerde. Bence değişen 5 6 Fps olur burada zaten tercihlerde ortaya çıkmış oluyor ya kalite ya FPS tercih meselesi.

Merhaba ...
Asus olsada grafik işlemcisini AMD üretiyor,sonuçta 7790 grafik işlemcisine sahip.Tabiki Asus soğutmada iyi 5-6 fps lik artış en fazla,Ac3 'de 27 veriyorsa asus 30 verir,oda en fazla ...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı