Oyunları High ayarda oynatacak ekran kartı

goodtofell

Kilopat
Beyler beni en az 3 yıl idare edebilicek bir ekran kartı ve yeni nesil çıkacak oyunları en az high'da oynatacak bir ekran kartı arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Bütçe 350 TL.

PSU : Corsair CX600 W 80 PLUS

İşlemci : AMD FX6300 .

VATAN COMPUTER - ASUS - HD7790 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart
Yeni model al Marka al kaliteden ödün verme :)

- - - Güncellendi - - -

Öncelikle Merhaba

Ben denedim Battlefield 3 de ne kadar ayar varsa çözünürlük varsa açtım ve 45 fpsnin altına düşmedi hayırlı olsun ... Metro Last Light da ise very hingde 49 55 fps arası gördüm süper bi kart gerçekten tan bi f/p kartı ... Tomb Raiderde full ne kadar ayar varsa açık 1600X900 çözünürlükde 45 fps altına düşmedi ... Gta IV da bütün patchları yükle oyunda genel bi optimize sorunu var. Bunları indirip kurarsan 45 50 fps arası oynarsın full ayarlarda ...
Halla halla bende 7870 tahiti Cpulu modeli var Battlefield'de aynı fps alıyoruz Metroda ben o Fps'ye yaklaşamadım Tomb Raider'de de beni geçiyorsunuz. Birşey sorabilir miyim fps'nizde ani inip çıkmalar oluyor mu belli yerlerde fps düşüşleri yoksa gayet stabil mi ?

HD7790 almam. İncelemesini izledim. AC3'te full çözünürlükte 27 fps veriyor . Metro last light'ta 16 fps veriyor. Hiç iyi bir kart değil bence.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı