Oyunları korsan kullanarak kendimi pişman hissediyorum

Emr_1945

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kafama takılan bir konu var. Bazı oyunlarda oluyor. Oyunu Steam Xbox Uplay EA Play'den satın alıyorum ve indiriyorum, orijinal bir şekilde. Yama vs kurmak istediğimde sürüm sorunları çekiyorum.(bazı arkadaşlar Steam'ın eski sürüme geçme özelliği var diyecekler, istediğim sürüm %90 olmuyor.) Bu yüzden orijinal aldığım oyunu silip, korsan sürümlerini kullanıyorum. (orijinal oyunları iade etmiyorum. Steam kütüphanemde bulunmasını istiyorum. Koleksiyon gibi görünmesini istiyorum.) Bu yüzden pişmanlık duymalı mıyım? Ben kendimi kötü hissediyorum. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Örnek oyunlar:
- S.T.A.L.K.E.R.. ( Türkçe yamada sorun yaşadım korsana geçtim.)
-Her story (Türkçe yama ilk versiyonuna çıkmış. Xbox'da acı çektim.)
-Max Payne (2014'ten önceki sürüme çıkmış mod)
-Fallout New Vegas (Türkçe yama ve 3-5 mod için)
-Hollow Knight (kontrolcü için mod ve Türkçe yama)
Liste böyle uzuyor.

Merhaba arkadaşlar, kafama takılan bir konu var. Bazı oyunlarda oluyor. Oyunu Steam Xbox Uplay EA Play'den satın alıyorum ve indiriyorum, orijinal bir şekilde. Yama vs kurmak istediğimde sürüm sorunları çekiyorum.(bazı arkadaşlar Steam'ın eski sürüme geçme özelliği var diyecekler, istediğim sürüm %90 olmuyor.) Bu yüzden orijinal aldığım oyunu silip, korsan sürümlerini kullanıyorum. (orijinal oyunları iade etmiyorum. Steam kütüphanemde bulunmasını istiyorum. Koleksiyon gibi görünmesini istiyorum.) Bu yüzden pişmanlık duymalı mıyım? Ben kendimi kötü hissediyorum. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Örnek oyunlar:
- S.T.A.L.K.E.R.. ( Türkçe yamada sorun yaşadım korsana geçtim.)
-Her story (Türkçe yama ilk versiyonuna çıkmış. Xbox'da acı çektim.)
-Max Payne (2014'ten önceki sürüme çıkmış mod)
-Fallout New Vegas (Türkçe yama ve 3-5 mod için)
-Hollow Knight (kontrolcü için mod ve Türkçe yama)
Liste böyle uzuyor.
Parasını ödemişsiniz zaten niye pişmanlık duyasınız ki?

Bir DLC'sini de satın alman gerekiyordu. Yoksa TR yama oynanmıyor.
Tüm DLC'leri satın almış durumdayım. Sadece TR yama kurmadığım için galiba sürüm sorunu çektim.
Screenshot_665.png

Yeni konular

Geri
Yukarı