Oyunları kurarken Isdone.dll hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Netzwerke

Decapat
Daha fazla  
Neredeyse bütün oyunların kurulumunda Isdone.dll hatası alıyorum. Çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde crack oyunlarda olur. Ben de çok yaşadım. Sanırım RAM yetersiz geliyor, yüklerken dayanamayınca oluyormuş ama emin değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunlarda, nasıl bir kurulum yaparken bu hatayla karşılaşıyorsunuz? Fitgirl Repack falan mı?

Hangi oyunlarda, nasıl bir kurulum yaparken bu hatayla karşılaşıyorsunuz? Fitgirl repack falan mı?

Ben fitgirl kullaniyorum bu hatayı alıyorum.
(Not: Korsana karşıyım GTA 5'i orijinal alacaktım fakat bazı arkadaşlar "çalıştırır" bazı arkadaşlar ise "çalıştırmaz" dedi bende 75TL'nin boşa gitmemesi için deneme amaçlı GTA 5'i kuruyorum. Aynı hatayı alıyorum ne yapmalıyım GTA 5'i almamalı mıyım?)

Ben fitgirl kullaniyorum bu hatayı alıyorum.
(Not: Korsana karşıyım GTA 5'i orijinal alacaktım fakat bazı arkadaşlar "çalıştırır" bazı arkadaşlar ise "çalıştırmaz" dedi bende 75TL'nin boşa gitmemesi için deneme amaçlı GTA 5'i kuruyorum. Aynı hatayı alıyorum ne yapmalıyım GTA 5'i almamalı mıyım?)
Korsana destek verilmiyor. Şu an yanlış bilmiyorsam şu an GTA 5 indirimde, alınca zaten ileride sistem değiştirdiğinizde de oynayabileceğiniz için almanızı öneririm.

Korsana destek verilmiyor. Şu an yanlış bilmiyorsam şu an GTA 5 indirimde, alınca zaten ileride sistem değiştirdiğinizde de oynayabileceğiniz için almanızı öneririm.

Durumumuz kötü maalesef sistem 2 yıl erteledi hayal kırıklığına uğradım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı