Oyunları pencere modunda oynama

Made In Turkey

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Elimde kötü bir sistem var ve bu sisteme oyun indiriyorum (Outlast). Ama kesinlikle eminim ki oyun kasacak. Acaba oyunu pencere modunda çalıştırmanın bir yolu varmı? En az 30 FPS alsa yeter. Yani kısaca bilgisayardaki oyunları pencere modunda nasıl açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
şu ana kadar oynadığım tüm oyunlarda ayarlarda bu şecenek vardı outlasttede muhtemelen böyledir ama kesin bir bilgim yok

Pencere modunda oynayıp ne yapacaksın ki? Çözünürlüğü düşür oynanmayacak kadar kötüyse performansı. Düzelmiyorsa da işlemci yetersizdir, onun için yapılabilecek bir şey yok.

Pencere modunda oynayıp ne yapacaksın ki? Çözünürlüğü düşür oynanmayacak kadar kötüyse performansı. Düzelmiyorsa da işlemci yetersizdir, onun için yapılabilecek bir şey yok.
Arkadaş size ne? ne yapacaksa yapacak! yardım edecek var bilgisini sunun gitsin. adamın isteğinin sorgusunu yapmanın ne anlamı var?
Merhabalar arkadaşlar. Elimde kötü bir sistem var ve bu sisteme oyun indiriyorum (Outlast). Ama kesinlikle eminim ki oyun kasacak. Acaba oyunu pencere modunda çalıştırmanın bir yolu varmı? En az 30 FPS alsa yeter. Yani kısaca bilgisayardaki oyunları pencere modunda nasıl açabilirim?
Kötü sistem olsun yada olmasın bu önemli değil. Oyunu nereden oynadığın önemli genel oyunlarda
Alt + enter tuşuna basarak pencere moduna alabilirsin
dediği doğrudur yapılır. Çözüm olabilir.
Lakin bazı oyunlar var ki ayarlarda bulunmaz ancak ekran kartı grafik ayarları ile çözüm sağlanabilir. Bazı aracı programlardan alınan oyunlar ise(steam gibi) başlangıç kodları yazılaarak pencereye döndürülebilir. Bazı oyunlarda ise eksik dosyası olduğu taktirde pencere moduna alınmıyorda olabilir. Çözüm sende hangisi olur bilemem hepsini teker teker denemen gerek

Geri
Yukarı