Oyunları yüksek ayarda çalıştiracak ve beni 3-4 sene idare edebilecek bir bilgisayar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Shadowshield

Bence sen direk benim yaptığım sistemi al ama başkalarına da sorabilirsin. Recep abi'ye, OmerGndz'e vb.

Bana 60 GB SSD yeteceğini düşünmekteyim çünkü SSD'ye sadece işletim sistemini ve bazı oyunları yükleyeceğim.

- - - Güncellendi - - -

Ve bu arada ileride SLI yapmayı düşünmekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
60 GB SSD çok yablış bir seçim dakkasında dolacaktır içine en fazla 2-3 oyun sığdırırsınız zaten. m3rt sen bilgiayarın her şeyini en yüksekte tutuyorsun ama önemli bir etken olan ve artık 2000 TL üstü bilgisayarlarda bulunması farz olan SSD takmıyorsun...

Yok, SSD taktım.

Yoo ssd taktım ?

Haha failladım yanlış konuya bakmışım ona göre cevap vermişim başkasına diyecektim sekme sekme açtığım için konuları senin isim kalmış aklımda... Hatta en güzel SSD'yi koymuşsun o fiyata sığdırdıysan süper. Kesinlikle senin sistemi almalı yapacağı tek değişiklik ekran kartı olur o da keyfi bilir zira GTX 670 .ok güzel bir kart fakat referans fana sahip. ASUS'un DCII'li modelini bekle ^^

Yazının tamamını okumadım ama ssd alma bence. Ne işine yarayacak? Tabi paran varsa bilemem. Sisteminin eksiği olmayan anca almalı diye düşünüyorum.

@yozlasdas SSD'nin 3 büyük avantajı erişim hızı, okuma yazma hızı, kolay kolay bozulmaması. O bütçeyle alınacak bilgisayar kesinlikle güzel bir ssd hak ediyor.

@OmerGndz Herkes failler :) Referans tasarımda fakat sanırım arkadaşımız için yeterli :)

Asus'un GTX670 DCII modeli tahminen ne zaman çıkar? Bir de bana 300 TL'yi aşmayan en az 20"lik bir monitör önerir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı