Oyunların Minimum Sistem Gereksinimleri

Patatesli börek

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Soruma geçeyim, minimum sistem gereksinimi ne anlama gelir? Örneğin ben BF4'ü minimum gereksinimim karşılıyor. Ancak bu ne anlama gelir? En düşük ayarlarda 30 FPS mi, 60 mı? Veya orta ayarlarda 30 FPS mi? Cevaplarsanız sevinirim;);)

Bunu anlamak için en iyi yol oyun testlerine göz atmaktır. Minimum diye belirtilen sistem gereksinimleri, kasmayacak bir şekilde oyunu oynayabileceğinizi söyler. Ama o değerlere pek takılmamak lazım. Pratikte bazen işler değişebiliyor. Özellikle PUBG gibi optimizasyon sorunlu oyunlarda.

Sisteminizi belirtirseniz bakabiliriz.

Hiç belli olmuyor battlefield 3 de öyle diyor fakat Online da Rx 460 bile ultrada highda 50 leri 40 ları görüyor.

Öncelikle merhaba. Soruma geçeyim, minimum sistem gereksinimi ne anlama gelir? Örneğin ben BF4'ü minimum gereksinimim karşılıyor. Ancak bu ne anlama gelir? En düşük ayarlarda 30 FPS mi, 60 mı? Veya orta ayarlarda 30 FPS mi? Cevaplarsanız sevinirim;);)
Sistem : 8gb ddr4 ram
AMD-A10 9600p 2.4 GHz işlemci (4 çekirdek)
Ve birde dandik ekran kartı.R8 M445DX
Sistem bu. 1800 tl ye alındı ve fena değil. Benim işimi görüyor. Ağır oyunlar yüklemem bf 4 gibi. Örnek olarak gösterdim. Çalıştırıcağını da sanmam. Sadece merak ettim. Belki bir gün lazım olur diye.:)
Laptopun modeli acer e5 amd-a 10 9600p diye indirime aldım. Normalde 2300 tl

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı