Çözüldü Oyunların sistem gereksimleri nasıl küçültülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Backup_5377

Femtopat
Arkadaşlar benim bilgisayarım 5-6 oyunu açmıyor ve oyunlarda bazılarını yükleyemiyorum. Çünkü kaldırmıyor, nasıl oyunların sistem gereksimleri azaltılır bunun çözmümü arıyom, yardım ederseniz çok sevinirim. Veya öyle bir probram varsa yazarsanız sevinirim.

Çözüm
Sistem gereksinimleri azaltılmaz dostum, oyunu indirip oyun içi grafik ayarlarını en düşüklere alırsan belki biraz oynama şansın olabilir.

Nvidia Denetim Masası üzerinden özel ayarlar ile oyunlardaki Low ayarın altına düşmek mümkün. Bu kanaldaki videoları inceleyin.

Nvidia Denetim Masası üzerinden özel ayarlar ile oyunlardaki Low ayarın altına düşmek mümkün. Bu kanaldaki videoları inceleyin.
teşşekürler perki bilgisayarımı kaldırmayan oyunları açar mı bu videodakileri yaparsam
Oyunu satın alarak mı indirdiniz yoksa bedava mı? Bedava indirdiyseniz 'error' bahanesiyle trojanı yemiştir bilgisayarınız.
bedava

Bilgisayarın ve oynamak istediğin oyunları yaz önce. Belki .config tarzı dosyalar atabiliriz oyuna özel.

Geri
Yukarı