Oyunlarla ilgili haberleri bilgisayarda bildirim olarak çıkartmak

Daha fazla  
Selamlar. Oyunlarla ilgili bir sürü haber geliyor. Bazıları ücretli oyunları ücretsiz yapıyor ve ben bunu kaçırıyorum. Oyunlarla ilgili bir haber çıkınca bildirim olarak çıkmasını istiyorum. Böyle bir uygulama var mı?

Her teknoloji ya da haber sitesine girdiğinizde size bildirimleri aç diye uyarı verir kabul ederseniz bildirimler gelir fakat sadece oyun kategorisinde değil, bütün haberlerin bildirimi geliyor. Öyle istiyorsanız oyun odaklı haber sitelerine göz atın derim.

Her teknoloji ya da haber sitesine girdiğinizde size bildirimleri aç diye uyarı verir kabul ederseniz bildirimler gelir fakat sadece oyun kategorisinde değil, bütün haberlerin bildirimi geliyor. Öyle istiyorsanız oyun odaklı haber sitelerine göz atın derim.

Önerdiğiniz siteler var mı?

"Instagram'de tot.game", "Youtube'da Bradalar" ve "Technopat Sosyal>Oyun Haberleri" ücretsiz olan oyunları takip etmek için önerebileceğim kaynaklar.

Windowsun içinde yüklü bulunan e-posta uygulamasından technopat sosyale giriş yaptığınız mail ile giriş yapın. Daha sonra technopat sosyalde oyun haberleri kategorisinde takip et butonuna tıklayın. E-mailler seçeneğini seçtiğinizde bu kategoride açılmış tüm yeni konular size mail gelecek ve bilgisayarınızda mailiniz açık olduğu için anında haberiniz olacak.

Telefonda Bundle uygulamasını kullanıyorum. İlgi alanlarını kategori olarak belirtiyorsun onunla ilgisi sana haberler veriyor.

Geri
Yukarı