Oyunticaretim güvenilir mi?

Røni

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bir arkadaşıma Spotify hediye etmek istiyorum da, başlıktaki sitede çok uyguna hem 3 aylık hem de ömürlük Spotify hediye kartı buldum. Açıkçası hiç güven vermedi bana. O yüzden forumdaki arkadaşlara sormak istedim. Buyurun bu da linki:
Hediye kartları - Spotify

Lütfen bilmediğiniz sistemler hakkında yorum yapmayınız. Bizden kaynaklanan mağduriyetiniz varsa belirtin. Yoksa bizi de ön yargı ile baltalamayın. İyi günler.

Diğer hesabın neden adını değiştirip oyunticaretim.com çok güvenilir çok iyi diye mesajlar atıyorsunuz?
Bu hesaplar bu gece açılmış hem de!

Diğer hesabın neden adını değiştirip oyunticaretim.com çok güvenilir çok iyi diye mesajlar atıyorsunuz?
Bu hesaplar bu gece açılmış hem de!
Ucuz yollu tanıtım :D
Sistemi iyi kurmuş arkadaş ama eksikleri var. Zamanla düzelir :D

Ben 3 aylık için sipariş verdim, tam 3 saattir bekliyoruz hala beklemede diyor parayı çektiği halde. 7/24 Canlı Destek yazılmış ama kimseler yok, arada gündüz falan denk gelirseniz online oluyorlar. Onun dışında çevrim dışı mesaj atıyorsunuz, mail ile geri dönüyorlar. Numarayı arayınca mesaj bırakın diyor çağrıdan sonra. Hemen teslimat da hikaye, bakalım bekliyoruz..
Arkadaşlar durumu güncellemek adına yazıyorum. Benim siparişim 6 saat sonra teslim edildi fakat yanlış ürün verildi. Birkaç gün çalışanlarla iletişim problemimiz oldu ama sonunda site sahibinin kendisi benimle iletişime geçip özür diledi. Siteyi yeni teslim aldıklarını, her şeyin daha tam rayına oturmadığını ama özveriyle çalıştıklarını ve büyük bir yatırım yaptıklarını anlattı. Kısacası sonunda problemimi çözdüler hatta hediye de verdiler yaşananlardan ötürü. Eğer şu iletişim hatlarını falan da tam oturtup ufak tefek sorunları da çözerlerse ileride başarılı olacaklarını düşünüyorum. Şimdilik bir problem yok, tekrar alışveriş yaparsam yine güncellerim.

Son düzenleme:
Lütfen bilmediğiniz sistemler hakkında yorum yapmayınız. Bizden kaynaklanan mağduriyetiniz varsa belirtin. Yoksa bizi de ön yargı ile baltalamayın. İyi günler.
bana 1 haftadır uc gelmiyor benden önce alana bile geldi.
sürekli destek ekipine yazdım ama hep oyalama artık yasal yoldan alacam

Dosya Ekleri

• InShot_20201217_015632927.jpg
    InShot_20201217_015632927.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 27
bana 1 haftadır uc gelmiyor benden önce alana bile geldi.
sürekli destek ekipine yazdım ama hep oyalama artık yasal yoldan alacam

Geri
Yukarı